Skocz do zawartości

E39 530d problem z alusami


mardok1980

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam nielada problem z felgami gdyz wogóle nieznam sie na tych oznaczeniech z tych felg i kupiłem felgi z rantem dezent 18 cali et35 8J i niemoge ich załozyc gdyz mają za mały otwór w tej feldze i przez to niemoge nałozyc jej na piaste i teraz jedni mówią zeby roztoczyc felge a inni zeby szlifierką odciąc ten kołniez wychodzący z tej piasty.Ja niemam pojęcia jak to zrobic? pomocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypadku nie odcinaj kołnierza piasty.Będziesz jechał jak na kwadratowych kołach.To już nie są Twoi koledzy,skoro Ci tak radzą.Daj je przetoczyć do dobrego warsztatu

rozumiem ze do jakiegos Slusarskiego czy tokarskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przy takim wysokim et to odpuść toczenie tylko kup dystanse z przejściem na mniejszy otwór centrujący. Jakbyś założył tak jak są to byłyby dramatycznie schowane w nadkolach.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób to co kolega wyżej napisał. Firma dystom dorobi ci takie dystanse. Potrzebujesz dystans z oryginalnym otworem który przykrecisz do piasty i na wyjściu musisz zrobić kołnierz pod serię 3. Dystanse 20mm będą ok

no własnie tak jak piszecie to jak przykładałem to są bardzo schowane w nadkolach,a macie namiary na tą firme zeby mi to wszystko ogarneli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób to co kolega wyżej napisał. Firma dystom dorobi ci takie dystanse. Potrzebujesz dystans z oryginalnym otworem który przykrecisz do piasty i na wyjściu musisz zrobić kołnierz pod serię 3. Dystanse 20mm będą ok

no własnie tak jak piszecie to jak przykładałem to są bardzo schowane w nadkolach,a macie namiary na tą firme zeby mi to wszystko ogarneli?

Myślę, że jak wpiszesz w google nazwę firmy z cytatu, to uda się znaleźć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.