Skocz do zawartości

del


DwaLitry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze


od czego takie coś się dzieje? dodam ciśnienie zawsze mam 2.4 tył 2.2 przód

Moze sie tak dziec od złego ciśnienia ale jak piszesz trzymasz je w nornie. Może tak się też dziać od złej mieszanki gumy bądź wymiany opon nie nasz czas. Tzn za wcześnie lub za późno gdy temperatury są za wysokie .

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy ile ma je pytający a nie wiemy ile minęło od produkcji do założenia.

Wskazane ciśnienie to ciśnienie mierzone przy założeniu czy utrzymywane przez cały okres?

Mierzone na stacji benzynowej czy własnym nieelektronicznym dobrym ciśnieniomierzem ?

Jaki rozmiar opon, bo takie ciśnienie to miewałem w e46 na zimówkach ale nie na letnich ( po 2,4 równo )

e46 nie jest lekkie a użytkownicy najczęściej nie jeżdżą nimi w taki sposób jak użytkownicy toyot czy hond więc sugerowane przez producenta ciśnieni nie zawsze się sprawdza.

Dodatkowo w ile osób najczęściej podróżuje pytający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Już temat był tłumaczony koledze przy okazji któregoś z kolei wcześniejszego konta..złe składowanie opon, złe warunki, pewnie wilgoć i skoki temperatur. Mam dunlopy sportbluresponse w podobnym wieku i nic takiego nie ma miejsca. Dodatkowo jak opony innej marki wyglądają podobnie to już chyba nie ma wątpliwości.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
osobiście nie jestem przekonany do takich stojaków gdzie opona "stoi" Nie korzystam ze stojaków na opony ale jak miałbym juz wybrać to taki gdzie opona "leży" czyli tak __ a nie tak I

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Same opony mają być przechowywane w pionie (tak jak na tym stojaku, mogą być również na podłodze, obok siebie) i co tydzień należy je odrobinę przekręcić. Jeżeli opony są z felgami to wtedy poziomo, jedno koło na drugim.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.