Skocz do zawartości

Akcja serwisowa na sprawdzenie poduszki kierowcy


Endriu2707

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panowie i Panie. Cieszę się od paru dni E39 Touring z 2003 roku. Auto można powiedzieć marzenie, ale korozja klapy czy możliwa zagrażająca korozja auta studzi emocje. Ponadto irytuje mnie brak miejsca na butelkę wody, ale najbardziej chyba brakuje mi kontrolki włączenia świateł mijania. Do rzeczy, moje auto ma przejechane 173 tys, powiecie, że bajki piszę. Auto było oprócz firmy bimmer check sprawdzane w BMW i wszystko się jak najbardziej zgadza. Dostałem informację, że Auto ma do wykonania akcję serwisową na sprawdzenie lub wymianę poduszki powietrznej kierowcy czy coś o tym wiecie ? Umówiłem się już na termin bo jest to darmowe :), ale chciałem wiedzieć czy miał ktoś z tym jakieś problemy czy montowali coś nie tak w poliftach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To samo jest w e46, znany temat od dłuższego czasu.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja byłem na takim sprawdzeniu.

Z tym, że w DE. Jakaś blaszka czy cuś jest podejrzana i w razie wystrzału poduchy może narobić gnoju.

Jak wezwali to jedź i sprawdź.

Nie wiem jak w PL, ale w DE brak pojawienia się na takim sprawdzeniu skutkuje niedopuszczeniem do ruchu przy okazji kolejnego badania technicznego.


p.s. co do opisywanych mankamentów to zerknij np. w moją galerię i zobaczysz aftermarketowy cup holder, który całkiem dobrze się sprawdza.

Kolega Manolito77 miał coś takiego również w swojej ex e39.

Korozja to temat rzeka, a już z pewnością ta na klapie i ramce jej szyby - rudego z imprezy nie wygonisz.

Brak kontrolki świateł mijania przejdzie Ci z czasem.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.