Skocz do zawartości

Kasowanie Inspekcji.


Asscesion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam e60 z 2009 z system start/stop.

Za 1000km wyskoczy mi wymiana oleju ( oczywiście zrobiłem to wcześniej) i wyskakuje mi żółta kontrolka z servisem po czym gaśnie.

Przeglądałem ogrom filmików lecz wiekszość z tego co sie dowiedziałem było na kluczyk i u mnie działa to troszkę inaczej.

Po tym jak wkładam klucz i wciskam guzik od resetowania licznika pojawia sie trójkąt, a potem niby powinno wskoczyć inspekcje lecz u mnie pojawia sie ukryte menu.

Jak moge sobie z tym poradzić , co robie źle ?

Zastanawiam się czy jak dopiero wskoczy mi czerwony błąd po przejechaniu 1000km bede mogł go dopiero wtedy skasować w idrive.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Ps. Wstawiłbym filmik ale to duzo zabawy wiec liczę ,że napisałem w miare zrozumiale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz to na zapłonie? Inspekcje zawsze da się skasować a nie dopiero jak będzie na czerwono

 

Zgadza się robie to na zapłonie. Po tym jak wsadze kluczyk uruchamia mi sie tablica, a następnie ustawiam date ( robiłem również na godzinie) i trzymam guzik. Nastepnie jest trójkąt ,a potem ukryte menu nic wiecej( inspekcja sie nie pokazuje).

Przy zapalonym aucie również nie mam takiej opcji.( bez kluczyka również próbowałem xD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jest tak :

-otwieram drzwi

-wsiadam i zamykam drzwi

-wkładam kluczyk

-naciskam start BEZ STOPU aby auto nie odpalilo

-naciskam i przytrzymuje przycisk od resetu bez ustawiania daty itd.

-wyskakują mi opcje do zresetowania

 


Super bardzo dziękuje za pomoc.

Problem był raki ,że nie klikałem auto bez stopu.Mój błąd.

Ogromnie dziękuje i temat wyjaśniony ( do zamknięcia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.