Skocz do zawartości

Czy warto kupić interfejs diagnostyczny Carista ?


JEDREK89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się czy warto zakupić interfejs diagnostyczny Carista. Mam 120i po lifcie N43 i chciałbym pobawić się w programowanie. Do diagnostyki mam lapka z Inpą, Istą i NCS - który nie chce działać z moim samochodem.

Czy posiada ktoś ten interfejs ?. Jest wart zakupu ?. Mam zamiar pozbyć się start stopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest znaleźć Inpę, która by współpracowała ze sterownikiem od N43. Instalowałem chyba ze 3 albo 4 wersje i tylko jedna działa. W NCS mam błąd "Following feature is invalid for FA:$1CC". Wykonałem czynności uwzględnione w wątku: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=97&t=223979 prócz instalacji INPY, bo ta wersja "INPA - for Fxx" nie obsługuje E87 z N43. Jaki będzie rezultat przekonam się dopiero jutro - dzisiaj nie chce mi się już kompa podłączać. Ściągnąłem pliki sp daten do E89 v60. Bo rozumiem, że mam korzystać z plików z E89. NCS się nie łączy z samochodem ale INPA i ISTA działają nie wytrzymie :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak masz przycisk na panelu od szyb do składania, to spokojnie zakodujesz składanie z pilota. Można też skrócić czas po którym się składają, żeby tak długo nie trzymać przycisku na pilocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zawsze mozesz sprawdzic czy w VO masz dodaną opcje 313 przy tylko składanych lustrach lub 430 przy składanych lusterkach ze ściemnianiem. Jak tego nie masz to nie masz też składanych lusterek. Ale bez przycisku na 99 procent to są zwykłe lusterka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.