Skocz do zawartości

Nie wyświetla nazw plików przez USB


cis3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pojawił się pewien problem. Korzystałem z gniazda USB w schowku gdzie podpięty był pendrive z muzyką. Pewnego dnia podpiąłem innego pendriva gdzie była muzyka, film i pliki *.pdf. Automatycznie odpalił się film ale leciał sam dźwięk. Nie mogłem go wyłączyć niczym. Wyjąłem pendriva i podłączyłem tego co miałem od początku tylko z muzyką i zaczęły się jaja.

Tak jak widać na poniższym zdjęciu podświetlone na biało są tylko dwa pierwsze utwory, reszta jakieś kropki - do tej pory wszystko było na biało i widać było utwory.

https://www.easypaste.org/file/oJOPIAFS/1.jpg?lang=pl

Mogę dalej słuchać muzykę nawet te kropki, ale najechać na nie moge tylko z poziomu kierownicy i są one podświetlone na jasny szary. Jak na zdjęciu poniżej.

https://www.easypaste.org/file/5eBOq3C7/2.jpg?lang=pl


Ktoś wie co mogło się stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić reset tak


Jeśli masz ccc


Jednocześnie wcisnąć przycisk wysuwania DVD + przycisk wysuwania CD + regulator głośności (okolo 5 sekund)


Jeśli masz business


jednocześnie wcisnąć przycisk wysuwania DVD + regulator głośności (okolo 5 sekund)


Pojawi się logo bmw jak dobrze pamiętam, navi się wyłączy i odpali zrestartowane.


Pena bym wsadził do kompa i przeskanował czy nie ma błedów z opcja automatycznej naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić reset tak


Jeśli masz ccc


Jednocześnie wcisnąć przycisk wysuwania DVD + przycisk wysuwania CD + regulator głośności (okolo 5 sekund)


Jeśli masz business


jednocześnie wcisnąć przycisk wysuwania DVD + regulator głośności (okolo 5 sekund)


Pojawi się logo bmw jak dobrze pamiętam, navi się wyłączy i odpali zrestartowane.


Pena bym wsadził do kompa i przeskanował czy nie ma błedów z opcja automatycznej naprawy.

 

Sprawdzę dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.