Skocz do zawartości

Muzyka z telefonu a sterowanie z kierownicy.


KookoSinskY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po przeszukaniu forum postanowiłem napisać post z pytaniem czy jest możliwość aby słuchać muzyki z telefonu i sterować zmianą piosenek z kierownicy (bo branie telefonu do ręki za każdym razem jest mniej wygodne) dowiedziałem się, że słuchanie muzyki przez ori bluetooth jest nie możliwe w moim przypadku ponieważ posiadam navi CCC. Posiadam w podłokietniku AUX i USB wiem, że są adaptery bluetooth które się wpina pod usb jako zasilanie i aux, wtedy muzyka leci po aux i nie ma możliwości zmiany muzyki przez kierownice. Znalazłem takie coś i pytanie do bardziej rozeznanych czy to będzie działać tak jak sobie wyobrażam?


https://allegro.pl/oferta/odbiornik-adapter-glosnomowiacy-a2dp-bluetooth-7200817207


Bo z tego co widzę ten adapter wpina się tylko w USB a nie w USB i AUX jak większość. Chyba, że zna ktoś jeszcze inny sposób pomijając zmiane całego navi :D

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zykly odbiornik bluetooth i nic nim nie osiagniesz. Natomiast istnieje cos takiego jak Carplay ale do iphone i kosztuje "troche" wiecej. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie doradzaj tak chlopakowi bo wyda 1000zl i dalej bedzia mial to co ma. Chce sterowac telefonem z kierownicy a to cudo tego nie potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zykly odbiornik bluetooth i nic nim nie osiagniesz. Natomiast istnieje cos takiego jak Carplay ale do iphone i kosztuje "troche" wiecej. :lol:

 

Interesujące. Możesz podrzucić link do tego ustrojstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
To jest zykly odbiornik bluetooth i nic nim nie osiagniesz. Natomiast istnieje cos takiego jak Carplay ale do iphone i kosztuje "troche" wiecej. :lol:

 

Interesujące. Możesz podrzucić link do tego ustrojstwa?

wrzuć sobie na aliexpress carplay i model bmw, - kosztuja około 350-400 dolarów plus vat więc mało to nie jest, po prostu kupujesz emultor z okablowaniem, podłączasz i działa jako aux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie doradzaj tak chlopakowi bo wyda 1000zl i dalej bedzia mial to co ma. Chce sterowac telefonem z kierownicy a to cudo tego nie potrafi.

 

A to nie jest tak, że można sterować z kierownicy bo to pracuje jako zmieniarka CD? Jedynie tylko, że trzeba jeszcze dokupić moduł bluetooth co generuje kolejny koszt. Mam dokładnie taki sam problem jak KookoSinskY i zastanawia mnie dlaczego dla poprzednich trójek jest tego pełno i w dość niskich cenach, a dla e9x jest tylko coś takiego za 1000zł. Ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.