Skocz do zawartości

Rozładowany Aku, auto zamknięte


Ketzer

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani! Przepraszam że bez przywitania, ale potrzebuje szybko pomocy!

Byłem na wakacjach, po powrocie do domu, nie mogłem otworzyć auta, po próbach, udało mi się wkoncu drzwi kierowcy otworzyć, z pominięciem centralnego zamka, otworzyłem jakimś trikiem z kluczyka czy coś.

No i próbuje odpalić, Aku całkowicie rozładowany.

I teraz problem. Nie mogę otworzyć pozostałych drzwi , oprócz pasażera z przodu. Jak dostać się do bagażnika by otworzyć klapę???

Mam nowy Aku, próbowałem kabelkiem podpiąć się pod oświetlenie tablicy rej na włączonych światłach i z kluczykiem przekręconym. I wtedy z drugiego kluczyka próbowałem.otworzyc centralny. Ale żadnego skutku.

Nie wchodzi w grę przez środek auta bo mam butle lpg z tyłu i nie podniosę podłogi.

Jakieś pomysły macie???

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale nie jestem aż tak biegły w te klocki by wiedziec w które miejsce pod maskę.

Gdzie to dokładnie podpiąc? minus do karoseri, a plus w które miejsce???


Ps. aku mam w bagażniku, więc w tym mam problem, jakbym mógł otworzyć klapę bagażnika i mieć dostęp do aku to bym się nie pytał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stojąc przed otwartą maską masz po lewej stronie przed wnęką na podszybiu śrubę przykręconą do karoseri to jest -, wyżej w czarnej małej skrzyneczce masz + (jest opisane na obudowie). Tam sie podłączaj z innym aku badz innym samochodem. Nie musisz nic odkrecac poprostu podlaczaj przewody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he dobre myślałem ,że już takie hity się nie trafiają :cool2:

otwórz maskę a później oczy i znajdź plastyk z plusem gdzie wchodzi przewód z kawałkiem czerwonego.


dla ułatwienia fotki


028ff0df6ef8360bmed.jpg

46dde3db99966e0amed.jpg


Zadanie domowe na dziś wieczór to znalezienie minusa. :cool2:

żadnych dizli tylko Pb+LPG

R4 + turbo, V6 , R6 i V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, wiem że dla starych wyjadaczy BMW to smieszny temat,ale z BMW razem przez życie idziemy dopiero 1,5 roku a wcześniejsze auta moje zawsze miały aku z przodu i zawsze maska mechanicznie szło otworzyć


PS, Dzięki Siara za foty


widzę minusa, tam gdzie zdjąłeś rozpórkę z kielichów jak mniemam, pod spodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bingo. Wygrałeś wiertarkę z kompletem wierteł z Auchan :mrgreen: .

Człowiek uczy się całe życie, jak mawia przysłowie.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.