Skocz do zawartości

Woda bmw e90


akinx7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niestety mam problem i nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania a więc posiadam bmw e90 i od jakiegoś czasu zauważyłem że kanapa tylna dół jest lekko wilgotna myślałem że jest to wina szyby niedomkniętej. Wyciągnąłem dół i okazało się że materiał pod kanapą jest cały mokry więc postanowiłem zainteresować się tematem a więc po otworzeniu schowka bagażnika okazało sie że jest w nim taki " szron " i wszystko jest wilgotne co dziwne w bagażniku wody brak oraz pod wycieraczkami woda tylko znajduje pod kanapa (siedzisko) oraz w schowku bagażnika już nie mam do tego siły sprawdziłem uszczelki drzwi nie są popękane oraz uszczelkę bagażnika, ona też wydaje się być w porządku nie mam GPS i szyberdachu. Jeżeli ktoś miał podobny problem to prosze o szybką pomoć gdyż niestety mieszkam w bloku i ciężko osuszać auto a boje sie że to będzie gnić jak nic z tym nie zrobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak bardziej mokro jest w kabinie niż w bagażniku to zdejmij boczek drzwi tylnych i sprawdź czy wygłuszenie (pianka) drzwi nie jest odklejona na dole.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie mam GPS i szyberdachu.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardziej mokro jest w kabinie niż w bagażniku to zdejmij boczek drzwi tylnych i sprawdź czy wygłuszenie (pianka) drzwi nie jest odklejona na dole.

 

Ciężko stwierdzić czy bardziej czy mniej bo pod kanapą i w dole bagażnika jest ten sam materiał i on po prostu jest mokry w niedziele sprawdze te drzwi ale jakby była odklejona pianka na dole drzwi to czy dostawało by sie to do schowka w bagażniku ?


gdzieś wpadłem na podobny temat który sie nie rozwiązał i ktoś napisał żeby sprawdzić lampy z tyłu czy nie jest uszczelka tam zepsuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masz na myśli schowek pod podłogą bagażnika? Sprawdź wnęki po prawej i po lewej stronie, tam gdzie jest akumulator i schowek w zależności od wyposażenia czy nie ma w nich wody.


Poza uszczelkami pod boczkami drzwi i tylnych lamp zdarzała się ale rzadko przeciekająca uszczelka wanny bagażnika.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak jest problem z uszczelką lampy to woda stoi we wnęce aku, a napisałeś, że tam sucho jest, przynajmniej tak to odebrałem.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tam gdzie jest akumulator jest sucho, tak dokładnie o ten schowek mi chodzi w tym schowku wszystko jest wilgotne i az " rosa " jest na tym materiale jakby sie coś pociło nie wiem jak to nazwać ale na pewno to jest woda nie żaden płyn itp nie padało u mnie parę dni a dalej jest z tym problem.. czy to możliwe ze po myciu samochodu jakieś 5dni temu dalej była tam " woda " rozumiem że mogło to tam nie wyschnąć ale nie wiem gdzie by miała ta woda sie zbierać i tam pozostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.