Skocz do zawartości

Podłaczenie Servotronic Bmw e39 3.0d


karol1996

Rekomendowane odpowiedzi

Mam E39 3.0d 2003rok Limuzyna. Chopaki potzrzebuje podpowiedzi. Podłaczyłem magolwnice z zaworem servotronic, bo miałem zamontowaną bez... najlepsze jest to ze w Vin-e jest Servotronic a tu auto dostałem bez... brak kostki, brak przewodów do podłoczenia zaworu servotronic. a ze magiel chciałem regenerowac to zalatwilem sobie z czujnikiem magiel, i zalozyłem

zawor działa sprawdzałem 12v , przewody poprowadziłem do czujnika , kupiłem GMIII high, zakodowałem Servotronic Activ, przewód do licznika, i działał potem znikło załozyłem inny modul i zadziałało i znowu padło.


Servotronic GMIII High Licznik

1-----------------------9

2 ----------------------11

23-------------------19


Tak mam podłaćzone, Napiecia brak, jak działało to było ok 5,90V. Podłaczone na 12V bardzo ładnie działa

Prosze o jakieś podpowiedzi

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzięki podpowiedzi... Wszystko ogarnąłem. Mechanicznie wszystko dobrze zrobiłem podłączone dobrze mam. Tylko w pliku przedstawiłem wartości servotronic-a. Dzięki za pomoc. Przekładnia z servotronic jest mega polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam ustawione. Przełożyłam inny modul i to samo jest 12v ale przy 30km/h znika i potem już nie ma napięcia. Czy ktoś miał taką sytuację w 3.0d

BAUREIHE_SERVOTRONIK

E39

QUELLE_SERVOTRONIK_KENNF

eeprom

SERVOTRONIK

aktiv

SERVOTRONIK_KENNLINIE

e39_kennlinie_01

SERVO_KENNL_GESCHW

kennlinie_06

SERVO_KENNL_STROM

kennlinie_06

WEGSIGNAL_SERVO_ABS

aktiv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.