Skocz do zawartości

e81 130i 2007 LeMansBlau MPakiet by Kubik


kubik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
To może powinienem zrobić przymiarkę na starych gumach i sprawdzić ile cm jest zapasu? Waszym zdaniem trzeba liczyć, że ile cm szerzej opona będzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Faktycznie tył ma 18x8.5 et52, także bym się nie martwił. Kiedyś miałem 18x8.5 et50 z dystansem 20mm na oponie 225/40 i zdarzały się przycierki przy 4 osobach na pokładzie. Opona była bardzo podobnie przy błotniku, jak Twoje 255/35, jednak miałem troszkę niżej. Na M-pakiecie nie powinno być najmniejszych problemów. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dzięki za podpowiedzi. Ostatecznie zostaję przy opcji szerszej: 255/35/R18 + 225/40/R18, ale jednak zrezygnuję z Michelin Supersport i wezmę Michelin Sport 4. Strasznie żałuję, że nie ma w moim rozmiarze opony Michelin Sport 4s :( Bo z tego co poczytałem to ta opon jest miazga i strasznie by mi podeszła do moich potrzeb.

Supersport jednak jest trochę starszym modelem i stwierdziłem, że zbyt nastawionym na suchą nawierzchnię - na mokrym robi się tam już zdecydowanie gorzej, a że jest droższa to jednak w tym zakresie rozsądek zaczął brać górę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

OK. Wstawiam zaległe zdjęcia na set'cie zimowym. Sorry za jakość i zafajdane auto.


ACtC-3fM5M4MOHl4v1Z8I8peUsxIyKYxjkAv_yT5AIkZymEk083WIyxcT0cnJRkdfrTa9TGPVT-LGXB3jckdt1hIPperFhErSp_ibyyRrdgbeSC-fVgTnSTVOSZ2olhK4wQQBC6dUKd912rGZFRPD5w1JExiMQ=w1138-h853-no?authuser=0


ACtC-3eq6N7rxmSkh1uiQHxHZMv1ra1psws3HmUQVCQsH0I8wpx9Nlo_6Lq8c0dZa38EoSzpaomCJ7CDieLqLuFCz1EoAdKCRO9C06_WAf3DOeXlzfm-cXaidA-EjCTaQofcMrANeWR1FZpqxvYI0X96OrT9DA=w1138-h853-no?authuser=0


ACtC-3eA4tFqnasYSKGzhdxLVYfB58TGYRpx7VtOR8TKSAyN0SYkUEUecG2b7AmqIoZ5MJcY42sZ6eC54vzI5paFuQZ9oeIlf0m4owqj1NUj5WQMMynPhRN7-c6vzTyIn7VzJvkvRt1so-JbPBb9-Bs7jCNO4A=w1138-h853-no?authuser=0


ACtC-3d0ydV3sbpUa-8uItWfJwZJ-2nfA-nQ72-khNtbhzE9RSdobEvbxwUmTv3kQV0_q7G_5Qp387z4PpYy4fCR8hlePKCW2mznSu5XBr6cEEnTqH6qmHDOo_vB9GDCJccLedWUbg4e5boRqcX3nUJd5VVucQ=w1138-h853-no?authuser=0


ACtC-3cpwofy4ccdOqbjmzIG0WRKfpCrQcT5uXy7ZpKg5DLQLU06LdPrrrrcjYkQJ79vQEH0Cl4QIiQNpNeg_53yTvNELW4VHq816ARlqfbH6e59pOb2SA-TFXJuuOC4yX5ubmNDdR9UDmv9WezISsz36p6OkA=w1138-h853-no?authuser=0


Opony dzisiaj zakupiłem. Pytanie czy zrobić coś z kolorem felg. Widzi mi się przyciemnienie ich ze srebrnego w grafit. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Tylko chodzi o malowanie felg na lato ;) a nie tych z ostatnich zdjęć... sorry - trochę zamotałam ;)

Na lato biorę opony 255, wiec chyba dystanse nie są potrzebne, a odnawiam felgi ze zdjęć z pierwszej strony i tutaj myśle czy by ich nie dać ciut ciemniej niż oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chodzi o malowanie felg na lato ;) a nie tych z ostatnich zdjęć... sorry - trochę zamotałam ;)

Na lato biorę opony 255, wiec chyba dystanse nie są potrzebne, a odnawiam felgi ze zdjęć z pierwszej strony i tutaj myśle czy by ich nie dać ciut ciemniej niż oryginał.

 

Felgi M Double Spoke 208 bym zrobił coś w ten kolor


s-l400.jpg


a Styling 313 bym zostawił w oryginale. Nie wiem czemu ale ja bym zrobił odwrotnie tzn "zimowe" felgi dałbym na lato a te "letnie" pomalował i dał na zimę. Ale każdy ma inny gust i trzeba to uszanować :norty: A tak na marginesie to trochę się powtórzę i powiem, że do Twojego koloru auta fajnie by pasował ten wzór w tym kolorze co na foto poniżej lub ciemne złote


image_124794_big.jpg

_MG_2728.jpg?1488812064

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Tylko chodzi o malowanie felg na lato ;) a nie tych z ostatnich zdjęć... sorry - trochę zamotałam ;)

Na lato biorę opony 255, wiec chyba dystanse nie są potrzebne, a odnawiam felgi ze zdjęć z pierwszej strony i tutaj myśle czy by ich nie dać ciut ciemniej niż oryginał.

 

Felgi M Double Spoke 208 bym zrobił coś w ten kolor


s-l400.jpg

Właśnie coś takiego chodzi mi po głowie :cool2:


To co piszesz o 313 i 208 jak najbardziej ma sens i pewnie też tak bym zrobił, ale 313 kupiłem nówki sztuki w super cenie bo były już tylko dostępne w rozmiarze 7,5". Stwierdziłem, że z tą szerokością na zimę może być :cool2: Na lato to już jednak odpada, bo musiałbym na tył dać oponę 225, a na 208 wjedzie 255 :D

Także sam rozumiesz... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to sens co piszesz :) ja bardzo długo chorowałem na felgi M Double Spoke 208 ale nie mogłem nic trafić... a Styling 313 to tylko szeroka dziewiętnastka :norty: a co powiesz o tych felgach Z-Performance Wheels ZP6.1 i kolorze "ciemne złoto" lub "ciemny grafit"


P.S. Myślałeś może by zrobić takiego moda u siebie?

130i-2-600x450.png

Edytowane przez BruceLee :)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Na pewno są ciekawe, ale jak dla mnie już za agresywne.

To nie jest już zbyt świeże auto i jak dla mnie trzeba je powoli trzymać bliżej serii i oryginalnym elementom. Take felgi mogły dobrze robić te 10-15 lata temu, jak model był świeżutki i takie felgi dodawały jeszcze więcej krzyku... w stylu "patrzcie na mnie" teraz to by już tak nie działało ;)

Ale sam nie wiem... może się mylę i naprawdę byłoby git. Ja w każdym razie nawet przy jakiejś dobrej ofercie chyba bym nie zaryzykowałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.