Skocz do zawartości

Szybko wycierajaca sie kierownica F31


DawSz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też robiłem obszywałem kierownicę w firmie w Tomaszowie Mazowieckim i jestem bardzo zadowolony. To też poleciłem znajomemu aby obszył swoją kierownice w Tomaszowie Mazowieckim. No i jak ją odebrał i mi pokazał to mi szczęka opadła, tak niechlujnie wykonanej kierownicy jeszcze nigdy nie widziałem, Było mi bardzo wstyd bo poleciłem aby zrobił swoja kierownice w Tomaszowie i będzie na pewno zadowolony. No i co sie okazało ? W Tomaszowie Mazowieckim są trzy firmy co robią obszywają kierownice. Kolega wysłał swoją do tej najtańszej Apollo Plus Serwis Kierownic. Zatem trzeba zwracać uwagę w jakiej firmie się zamawia kierownice bo można stracić kasę i tyle. Sam nie pisze w której z tych trzech firm robiłem, bo nie chcę nikogo reklamować. Ostrzegam jedynie przed tą firmą Apollo ul. Krzyżowa 28/lok. 1, 97-200 Tomaszów Mazowiecki. Teraz jak o nich poczytałem to na różnych forach (Audi, Subaru, VW) też maja o nich niepochlebne zdanie i odradzają korzystanie z ich usług.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jak ktoś nie czyta naszego forum, to tak jest; ta firma Apollo Plus Serwis Kierownic, jest w naszym dziale NIE POLECANE FIRMY, wiec lepiej nie dawać im kierownic do obszycia, bo efekt i trwałość marna. Znajomy na FB ostatnio pokazywał zdjęcia kierownicy od Audi jak mu zrypali. Nie dość że paskudnie obszyli, to jeszcze reklamacji nie przyjmują i nie widzą w tym problemu. Strata kasy i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś widział delikatne przecierki na skórze to jest dosyć fajny środek od COLOURLOCK -LEDER VERSIEGELUNG, zabezpiecza przed przed ścieraniem się skóry tylko w zależności od intensywności użytkowania co jakiś czas trzeba go nakładać. Do pęknięć czy dziur jest też skóra w płynie :wink: .
p44ahXld_o.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.