Skocz do zawartości

Android 10.25 wersja 8.1, porady opinie, aplikacje itp


badboy_89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem swiezo po instalacji w moim e83( z oryginalnym navi) nowej nawigacji z Androidem od bmwmedia.

Jezeli ktos ma pytania itp prosze pisac,

Ja natomiast mam pytanie do osob ktore posiadaja to cacko, jakie programy apki polecacie ? Moze jakies mody sa dostepne ?

Moj pierwszy problem czy komus udalo sie zainstalowac netflixa na tym navi 8.1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca Obiecal pomoc jak.sobie przypomni jak to da soe zrobic bo ktos tego.dokonal ;-) ale czekajac postanowilem popytac na wlasna reke jeszcze moze dowiem sie czegos nowego ;-)


Edit. Doczytalem ze netflix dogadal sie z google ze wszelkie chinczyki bez ich certyfikatu lub urzadzenia z modyfikowanym rootem nie beda wspierane.. poszukalem troche glebiej w temacie i teraz bede probowal zainstalowac jakas starsza wersje apki netflixa z tego zrodla

https://netflix.en.uptodown.com/android/download/1792679


Jutro dam zasc czy ta zadziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiec tak, netflix dziala z linka powyzej :),


Witam koszt w moim przypadku zamknal sie w 4200

Stacja android 8.1, kamera cofania, kamera przednia (ddpai) adapter wifi obd, radio businnes cd + specjalna przejsciowka,

w cenie montaz wszystkiego.


Zdjecia wrzuce dzisiaj wieczorem, tak na szybko jestem pozytywnie zaskoczony jakoscia dzwieku z samej stacji, gra mocno i czysto jeszcze na seryjnym naglosnieniu.

Android dziala plynnie i nie muli, telefon S8 polaczyl sie bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiec tak, netflix dziala z linka powyzej :),


Witam koszt w moim przypadku zamknal sie w 4200

Stacja android 8.1, kamera cofania, kamera przednia (ddpai) adapter wifi obd, radio businnes cd + specjalna przejsciowka,

w cenie montaz wszystkiego.


Zdjecia wrzuce dzisiaj wieczorem, tak na szybko jestem pozytywnie zaskoczony jakoscia dzwieku z samej stacji, gra mocno i czysto jeszcze na seryjnym naglosnieniu.

Android dziala plynnie i nie muli, telefon S8 polaczyl sie bez problemu

 

Na szczęście nie muszę mieszkać w samochodzie... A za 4200 to w domu tez sobie urządzę kino domowe z Netflixem :D

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady, Ja nie mieszkam w samochodzie, ale na dlugie wyjazdy taka stacja jest idealna, to jest cos co brakowalo mi w moim x3, bo pozatym dla mnie auto jest naprawde super, i chce nim jezdzic jak najdluzej wiec zainwestowałem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Ja dzis zamontowałem androida 8,1 do e70 i cos slabo dziala. Ogolnie wyglada swietnie jak w F15 natomiast mam klopot z obrazem i iDrive. Obraz jest jakis powiekszony a iDrive przelacza kanaly z USB na AUX albo radio przy przesunieciu go w lewo badz w prawo a czasem nawet przy kreceniu sam cos przelacza. Czy ktos moze wiedziec gdzie jest problem? Zle cos moglem podlaczyc czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.