Skocz do zawartości

BMW E87 Polskie menu?


damianplastek87

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystałem z instrukcji na YT :D

rozumiem ze jeśli NCS wykryje i pokaże VIN znaczy ze sie połączył,

W jednym z kroków wyskakuje okno "Enter FA" co to jest i co wybrać w moim przypadku?

Obsługa NCS- jest na tyle dzIwna ze o takie proste mogło by sie wydawać rzezczy musze pytać.. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

FA to są kody wyposażenia, które posiada twoje auto. Dekodując VIN masz je wypisane. podam na przykładzie, po co to. Kod 431 to kod mówiący o tym, że auto ma ściemniające i składane lusterka zewnętrzne. Doposażając w nie auto, dodajesz ten kod, przekodowujesz do ustawień początkowych moduły, które są niezbędne do ich działania. Auto w tym momencie wie, że ma te lusterka i ustawia odpowiednio opcje w tym module. Mam nadzieje, że jakoś jasno to napisałem.

Sam nie zmieniałem nigdy języka w CIC. Ale z tego co wiem nic z VA nie robisz, tylko zmieniasz języki w module CIC. Wilej z czego korzystasz i na której minucie stanąłeś. Coś źle robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Najwazniejsze żeby programy były zainstalowane prawidłowo INPA , NCS EXPERT , EDIABAS

1 NCSem Zczytaj CICa

2 Otwórz folder WORK

3 Otwórz folder TRC - zaznacz wszystko , skopiuj

4 Otwórz folder TRC MAN wklej

5 Wyszukaj wpisy LANGUAGE

6 Możesz dopisać język lub zmienić istniejący

7 LANGUAGE_4

nicht_aktiv zmień na polnisch

8 Jeśli chcesz żeby Polski był najważniejszym językiem w jednostce to LANGUAGE_MASTER

zmień na polnisch

9 Zamknij folder i zapisz

10 Wróć do NCSa i SG kodieren

11 CIC się restartuje

12 Ustaw w menu język PL

 

Robiłem wszystko jak opisane w tej instrukcji, cic się restrtuje ale polskiego języka jak nie było tak nie ma.. jedyna rzecz która wydaje się podejrzana to nie miałem do wyboru modułu cic tylko był mcic... ale plik .trc zczytało prawidłowo więc to nie tutaj chyba jest problem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.