Skocz do zawartości

Spotify android


qczarq

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam Samsunga s9+ połączony przez bluetooth z g30. Mam apkę conected drive. W zakładce media widać ikonkę spotify po kliknięciu nic się nie dzieje. Muzyka po bluetooth aplikacji spotify działa ale w trybie spotify z poziomu media już nie. Na początku jak odłączyłem telefon i sparowałem na nowo to działało a teraz już nie. Czasem też idrive zrywa sam połączenie z telefonem i nie mogę ponowić połączenia.


jakieś pomysły ?

2018- BMW 5 G30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, żeby pojawiło się spotify w menu media, musi być włączone i zalogowane bmw connected w telefonie. Też się wyłącza po jakimś czasie, gdy telefon leży na ładowarce instalacyjnej i się przegrzeje. Niestety ostatnio nawet jak włączę spotify, to nie zawsze wyświetla się okładka i nazwa utworu oraz menu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam to samo, kiedy wchodzę na listę utworów Spotify z kierownicy wyświetla ”trwa pobieranie”, zdarza się że raz na 10 załaduje listę.

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproście w serwisie o aktualizacje idrive to najnowszej wersji. Mi po aktualizacji śmiga bez żadnych problemów zarówno spotify jak i deezer. Przyznam jednak, że jak korzystam z apple :]

Uruchamiam w telefonie spotify i automatycznie mam już w samochodzie bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę off top bo nie chce już zakładać oddzielnego watku.

Czy na ios tez długo wam wczytuje playlisty? Ja po odpaleniu nie widzę wogole spotify, po kilku minutach pojawi się i jak na niego kliknę to włącza się kółko ładowania obok ikony spotify. Jak się się załaduje co trwa kolejne kilka minut to włącza się jedna piosenka i czasami da się podglądając wszystkie piosenki w plaliscie a czasami nie i jedynie można włączyc kolejna/poprzednia ...od czego to zależy? Jak to u was wyglada? Może coś zle robię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam F25 z idrive 5.0. Raz jeden przez bluetooth udało mi się korzystać ze spotify. Działało wybieranie utworów, playlist poprzez idrive, a okładki albumów wyświetlały się na monitorze centralnym. Niestety nigdy później się to mi nie udało.

Niektórzy twierdzą, że konieczna jest jakaś odpowiednia sekwencja włączenia aplikacji bmw, spotify, lecz u mnie żadnia nie zadziałała.


Odkryłem za to inną rzecz. Dłuższe wciśnięcie klawisza obsługi głosowej wywołuje u mnie asystenta google. Mogę "go poprosić" głosowo o zagranie konkretnego utworu. Wówczas (po powiązaniu w ustawieniach asystenta) odtwarza utwory poprzez spotify. Aby muzyka była odtwarzana przez głośniki muszę w trybie media idrive przełączyć na spotify. Niestety nadal nie widzę utworów na monitorze centralnym, ale z tym się już pogodziłem.


Jedyna niedogodność obsługi głosowej asystenta google w połączeniu ze spotify, to taka, że asysten google dopiero uczy się obsługi w dwóch językach jednocześnie. Co oznacza, że jeżeli w jednej komendzie będą wyrazy polskie np. "zagraj" i angielskie np. tytuł utworu - może się pogubić.


P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.