Skocz do zawartości

Błąd abs


Wisienka172

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

umarł mi czujnik ABSu prawy tył w moim BMW E39 523i Touring 1997r.

Znajomy dał mi czujnik Delphi bo kiedyś kupił do swojej Buni i mu zostało. Założyliśmy i ABS jest strasznie czuły i po jakimś czasie wywala błąd.

Problem polega na tym, że nigdzie nie mogę dostać ani nowego ani używki oryginału.

Czy jakiś zamiennik ma tutaj racje bytu czy będzie takie samo działanie jak tego Delphi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umarł mi czujnik ABSu prawy tył w moim BMW E39 523i Touring 1997r.

Znajomy dał mi czujnik Delphi bo kiedyś kupił do swojej Buni i mu zostało. Założyliśmy i ABS jest strasznie czuły i po jakimś czasie wywala błąd.

Problem polega na tym, że nigdzie nie mogę dostać ani nowego ani używki oryginału.

Czy jakiś zamiennik ma tutaj racje bytu czy będzie takie samo działanie jak tego Delphi?

 

1. Czujnik ABS nie jest czuły tylko założyłeś jakiś kibel.

2. Przecież taki czujnik w ASO nie jest drogi, sam się przekonaj. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Problem polega na tym, że nigdzie nie mogę dostać ani nowego ani używki oryginału.

Na znanym portalu internetowym jest mnóstwo używek choć rozglądnij się u siebie w okolicy.

Lepsza oryginalna używka niż nowy tani zamiennik.

Nowego poszukaj np. tutaj: https://czescidobmw.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeżeli chcesz zaryzykować to możesz spróbować z czujnikiem firmy abs (jeżeli robią do e39), montowałem kiedyś do e90 i działał prawidłowo.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje na stronie powyżej. Prawie o połowę taniej niz w aso. Jeśli liczysz że czujnik będzie kosztować poniżej 200zl to na to nie licz.

 

Maciek ma fajny sklep i ceny, ale czasem warto zajrzeć też na https://www.aso-bmw.pl/ :mrgreen:

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.