Skocz do zawartości

Prąd do halogenu Bmw e90


Niekwestionowany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem bo urwałem zderzak z halogenem po kolizji. Teraz naprawiam i mam problem. Mógłby mi ktoś zobaczyć skąd w zwykłym BMW e90 wychodzi prąd na lewy halogen przeciwmgłowy? Urwał się kabel razem z wtyczką i teraz nie wiem. Jakieś zdjęcia jeśli ktoś mógłby zrobić przy okazji? Z góry dzięki za pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dobra ale wychodzi do jednego z przeciwmgłowych...

Czy ty rozumiesz pytanie które zadales?Pytales o lewy halogen i otrzymales odpowiedz na to pytanie...

Na prawy sa idetyczne kolory tylko plus jest wpiety w pin nr 3

Zeby nie bylo niedomówien to lewy jest po lewej jak siedzisz za kierownicą i jest to swiatlo przeciwmgielne...

Mógłby ktoś zerknąć kto posiada ten samochód?

Musisz poczekac bo pewnie wszyscy teraz demontują halogeny i prują wiazki elektryczne zeby Ci odpowiedziec na pytanie - jutro pewnie bedzie lawina postów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie wiem skąd on wychodził w wiązce ami nigdzie indziej nie ma śladu po dodatkowych urwanych kablach dlatego nie mam pojęcia co mam zrobić.

Gdybys pomyslal , to juz bys to mial naprawione...

Szukaj tego kabla przy reflektorze ( szukaj tylko plusa , minus bedzie przykrecony gdzies do karoserii) , jak nie znajdziesz to natnij kilka cm wiazki ( wźdłuź) i musi tam byc, bo calego nie moglo wyciagnąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz mnie za kogo? Doskonale sprawdziłem to co napisałeś. Są 2 urwanie kable, ale one są do klaksonu. Na prawdę jeśli by coś było to bym sobie poradził ale nic tam nie ma! Proszę tylko o pomoc to dlaczego uważacie mnie za debila? Jeśli ktoś ma bmw e90 to prosiłbym o pomoc o jakieś zdjęcia.... Bez demontażu na pewno widać dokąd wychodzi kabel od reflektora przeciwmgłowego, proszę tylko zatem o jedno zdjęcie lub napisanie skąd. Jak już wyżej pisałem w wiązce nie ma dodatkowych kabli lub/i urwanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jesli podczas likwidowania usterki pomyslisz , to lekcja zostaje na cale zycie, a usuniecie drobnej usterki otwiera drzwi do usuniecia powazniejszej...

Skoro slowo Pomyslec kojarzysz z Debilem to podaje Ci wszystko na tacy...

Jesli masz dwa urwane kable od klaksonu, a kazdy odbiornik elektryczny w samochodzie otrzymuje biegun minusowy z karoserii, to jeden z urwanych kabli nie bedzie do klaksonu tylko do halogena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.