Skocz do zawartości

F25 Fotele skóra zwykłe wymiana na sportowe


Lukix80

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


Przeglądałem kilkanaście wątków, ale nie znalazłem tematu, który mnie interesuje.

Właśnie zakupiłem X3 F25 w wersji z jasnymi fotelami skórzanymi zwykłymi.

Chciałbym je wymienić na wersję sportową.

Fotele wyglądają tak:

0181c3bf784b1be1med.jpg

a chciałbym mieć takie:

c77cfaf010c93d48med.jpg


Czy ktoś taką operację przerabiał? czy mógłbym liczyć na jakieś przydatne "za i przeciw"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie same fotele jak ty, tylko kolor inny. Zmieniłem cały środek na czarny - fotele sportowe. W nowych była regulacja szerokości oparcia, do której trzeba pociągnąć zasilanie. Sama przekładka foteli zajęła ok 3godz.. Pamiętaj, żeby odpiąć aku przed odpięciem przednich foteli bo może wywalić błąd airbag'ów i przy wymianie oparcia kanapy zwróć uwagę na plastikowe tuleje, jak spadną będzie oparcie stukać. Generalnie sprawa prosta, ja wymieniałem też boczki i tunel z podłokietnikiem (unel sam, boczki firma detailingowa).


Uw6PORdPqMGnwElG3u-7k-hT3pk--c7Sd1D33WnbO9K3jqaOOLtyp9ylNryid-hJX91nqt0kmr9HsHId87xe8jkhEkB59koQX9aE44qktHC0c0enXCYkRLyFQCd8fN2QcizZznfczi5XEpcqrOXe5DIyaZE3MJ3Efzr9C7a2KrArCH7vDPhkM1JPm4Xfs2c4uQehOnYW8nxdVhpkyGw0liybqwIcA1C56IAiLCmw8JGy2wwh4Rn8M656bjQoREUIdaWpQ8HTNrKQykbIz0hEJFvJCakWr0YXEY6Y4FZPYNmKLKwI3VmnJBTCr2tjkn_bBVsC2VnI1IVPhAyeKvg9EUud7KgZc3dH6xjGCx4DiBbdHSd_3sZ6cMSJX57XaMULO_FzgE3RQEGIpr3QXjM1m1GRurDwa3wb2dH6NRjpwAztPgztpoCEvN6Wg_p8nixpMq2qdDFctE0XFjO-rkI3vREWIlSi_3UOmh9kP1U313dSdBUdB-Ivnwpkh5uwYiX-aDcuMWmlh7-NCXwrzyp22xh3VPSwtE-paqXnn6UBzIH6PbjUR01-fTv-iBQB9_nhpSvoF5rNFHBvyG_AsOqvwMDS6mkmN9js4b04X-nPGKQtAPWW7Leb5ic-5daPpT32IyV68d604H7eqU5Hl84k4vmWcjbrAR2U3uiEP0FHShhMIR_3thG19qkj6hByoRxtTduDJJYOUaF2buUUu6w=w1732-h979-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Niesamowita różnica, nie tylko z wyglądu w porównaniu z tymi płaskimi taboretami.

Ja mam z pełną możliwą regulacją i jestem zachwycony.

Jak już pisałem w twojej galerii, nieodzowny dodatek dla mnie (może dlatego, że jestem szczupły i dla mnie są mega wygodne).

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.