Skocz do zawartości

[E90] 318i M-Pakiet - Sparkling Graphite Metallic


WojciechT

Rekomendowane odpowiedzi

sporo pracy ale mysle ze warto ! Fajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Fajna bryka, widać że o nią dbasz, a nie czekasz "aż coś się urwie" :D

Podoba mi się ta subtelna mała lotka na pokrywie bagażnika - zastanawiam się jak by ona u mnie wyglądała...

Modów z zewnątrz w swojej nie planuję, podoba mi się ta smukła gładka linia nadwozia E92, jedynie na tą lotkę się być może zdecyduję.

Szerokości i bezawaryjności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna bryka, widać że o nią dbasz, a nie czekasz "aż coś się urwie" :D

Podoba mi się ta subtelna mała lotka na pokrywie bagażnika - zastanawiam się jak by ona u mnie wyglądała...

Modów z zewnątrz w swojej nie planuję, podoba mi się ta smukła gładka linia nadwozia E92, jedynie na tą lotkę się być może zdecyduję.

Szerokości i bezawaryjności!

 

Dzięki, co do lotki to pochodzi ona z demotażu m3, polecam także poszukać jakiejś z demontażu albo ori bmw, bo te zamienniki z allegro są wątpliwej jakości. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto i konkretnie idziesz z modami, ale ja mam bardzo dużą prośbę, zamontuj sobie na aparacie/telefonie poziomice, błagam :P. Od tych kątów idzie dostać... :roll: :lol:
http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto i konkretnie idziesz z modami, ale ja mam bardzo dużą prośbę, zamontuj sobie na aparacie/telefonie poziomice, błagam :P. Od tych kątów idzie dostać... :roll: :lol:

 

dzięki, no to ostatnie zdjęcie to dość przesadzone z kątem :mrgreen: :mrgreen:


 

Wszystko fajnie ale m look i 318i jakoś do mnie nie trafia. Dobra robota jeśli chodzi o mody.

 

No taka wersja jest m-pakiet z słabym silnikiem :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.