Skocz do zawartości

E61 lift popielniczka


grzesiod

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, mam wersje z 2007r i zamiast popielniczki jest taka szufladka (navi professional) i nie mam z przodu gniazda zapalniczki, chciałem to wymienić bo widziałem że są popielniczki z zapalniczkami tutaj mam kilka pytań


1. jak się do tego zabrać, w sensie co trzeba odkręcić aby wyciągnąć stara szufladkę i zastąpić ja "nowa" z gniazdem zapalniczki

2. czy nawet jak nie mam teraz zapalniczki czy znajdę z tyłu kostkę do jej podpięcia?

3. czy można przełożyć swój dekor z szufladki do popielniczki?



mam nadzieje ze zbyt zawle tego nie napisałem


będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Poszukaj na youtube, jest duzo filmow, np ten -

. Potrzebny będzie śrubkoręt i coś plastikowego do podwarzania {żeby nie porysować i nie uszczerbić listew), np. karta, ale według mnie jest zbyt giętka, najlepiej takie specjalne plastikowe przyrządy, na Allegro https://allegro.pl/sciagacze-otwieraki-dzwignie-do-tapicerki-klucze-4-i7139302297.html lub aliexpress za pare zł .

Na naszym forum tez jest poradnik ze zdjęciami, poszukaj "wymiana jeża"


2. Tez mam wersje LCI. Mam wysuwana szufladke (chyba nie jest to popielniczka bo zapalniczki brak). Kilka razy zdejmowalem przedni panel i z tylu nie ma zadnej kostki do podpiecia.


3. Chyba tak. Zobacz zdjecia w necie lub allegro czy jest wszystko na takiej samej wysokosci jak u Ciebie i mniej wiecej czy wymiar szufladki sie zgadza. Jak chcesz to moge zmierzyc u siebie i porownasz. Wejdz tez na realoem.com , sa tam wszystkie mozliwe konfiguracje jakie mozna zamowic/zainstalowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz gniazda zapalniczki pod schowkiem po stronie pasażera?

"Zanurkuj"tam i sprawdź.

Ja mam wprawdzie sedana z 2009 i tam jest gniazdo zapalniczki, może będzie również u Ciebie.

 


daj zdjęcie jeśli to nie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Poszukaj na youtube, jest duzo filmow, np ten -
. Potrzebny będzie śrubkoręt i coś plastikowego do podwarzania {żeby nie porysować i nie uszczerbić listew), np. karta, ale według mnie jest zbyt giętka, najlepiej takie specjalne plastikowe przyrządy, na Allegro https://allegro.pl/sciagacze-otwieraki-dzwignie-do-tapicerki-klucze-4-i7139302297.html lub aliexpress za pare zł .

Na naszym forum tez jest poradnik ze zdjęciami, poszukaj "wymiana jeża"


2. Tez mam wersje LCI. Mam wysuwana szufladke (chyba nie jest to popielniczka bo zapalniczki brak). Kilka razy zdejmowalem przedni panel i z tylu nie ma zadnej kostki do podpiecia.


3. Chyba tak. Zobacz zdjecia w necie lub allegro czy jest wszystko na takiej samej wysokosci jak u Ciebie i mniej wiecej czy wymiar szufladki sie zgadza. Jak chcesz to moge zmierzyc u siebie i porownasz. Wejdz tez na realoem.com , sa tam wszystkie mozliwe konfiguracje jakie mozna zamowic/zainstalowac

 


dziękuje



ale Ty masz tą szufladkę czy popielniczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.