Skocz do zawartości

Pilnie potrzebuję pomocy. X5 E70 4.8 USA


Marcinchoszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam przypadek w moim x następujący od kad przyplynal ze Stanów miał błąd tempomat z wykrzyknikiem, break dsc i 4x4 okej zmieniłem taśmę od multifuncji kalibracja kąta skrętu kierownicy błędy znikły i wszystko działało poprawnie, od jakiego czasu borykam się z niesluchajacym się wogole X5, mianowicie wyskoczył błąd przepustnicy wypadania zapłonow ok kupiłem inna przepustnica i przez 10 000km było dobrze, świece wymienione spoko. Po 10 000km wyskoczył ponownie błąd przepustnicy, myślę używana miała prawo się zepsuć i tak kupiłem druga już po 3 dniach (300km) padła następna więc oddałem do regeneracji... Po założeniu tej po regeneracji auto następnego dnia przestało reagować na gaz trzeba je odpalić i wtedy być może przez chwilę jest "normalnie" błędy które wyskakują to:

-Engine malfuncjon! Reduced power

-AWD and dsc malfuncjon

- DBC malfuncjon! Driver carfully.

- start-off asistance inactive

hFwtut96utz


Świece wymienione na nowe ngk irydowe, odmy wymienione, akumulator Bosch s5 100,przepustnica po regeneracji w Global Moto Service w Warszawie

Auto najczęściej głupieje w wilgotne mgliste dni, wtedy nie reaguje na gaz zarówno na benzie i LPG zachowuje się tak samo. Odpiałem też przepływomierz i też się powtarza sytuacja. Czasami bywa też tak, że auto reaguje na gaz ale bardzo mozolnie i nie powoli, sytuacja z dziś zgasielem auto odpaliłem dodałem gazu a obroty trzymały się jeszcze przez jakieś 2sekundy na wcześniejszym poziomie.

Prosił bym o radę co zrobić jak naprawić co może być przyczyną, ewentualnie jeśli ktoś jest w stanie naprawić to gdzie i ile może to kosztować, ja jestem z Wyszkowa woj. Mazowieckie

Jest to dla mnie pilna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek jestem umówiony na diagnostyke. I będzie wiadomo co i jak bo szlak mnie już trafia... Raz działa poprawnie dziś przez 120km nawet check się nie zapalił a później to już tragedia 70km jechałem 2 godziny tylko dla tego tak szybko że przerzucilem na manual a na zwykłym D max 1700 obrotów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.