Skocz do zawartości

Doświetlenie zakrętów i bixenon skrętny


Spoxter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dodam od razu, że czytałem wiele podobnych wątków i nie otrzymałem z nich jednoznacznej odpowiedzi być może dlatego, że troszke problem z którym się borykam jest inny.

Tyle wstępem.

Mianowicie posiadam bmw e60 530xd po lifcie na dynamiku bixenon skretny itd. Pewnego dnia po czyszczeniu komory silnika wyrzucilo mi błąd cornering Light failure i wylaczalo skrety i doświetlenie. Jak się okazało zaslepka w lewej łapie była uszkodzona dostała się woda i prawdopodobnie zalało moduł. Po przejrzeniu lamp i diagnostyce komputerowej wyszedł błąd, który nie chciał się usunąć tj. Zabezpieczenie przed wylądowałem akumulatora odłączono światła postojowe. Wbrew moim oczekiwaniom błąd wyświetliło na lampie prawej której nic nie dolegalo. Na postoju po uruchomieniu silnika błędu wcześniej wspomnianego cornering... Nie było. Kierownica W prawo lampa prawa szła w prawo potem w lewo to w lewo. Lewa lampa pozycja startowa. I nagle błąd pojawia się ponownie. Wymontowalem moduł skrętu lampy prawej jak nowka brak jakichkolwiek widocznych uszkodzeń za to lewy w patynie. Nie dużo ale jednak. Zmieniłem miejscami moduły błąd przerzucilo drugą lampe. Kupiłem używany moduł zgodny z numerami zamontowalem i błąd zniknął i już się nie pojawił. Wracając z pracy wieczorem po uruchomieniu podniosły się obie lampy ale mam wrażenie że nie skracają i nie mam doświetlenia zakretow. Doświetlenie jest dość widoczne bo święci bardziej na żółto. Tutaj go nie widzialem.

Z góry przepraszam jeśli jakieś literówki są bo post pisze na telefonie a strona nie współpracuje z dłuższa poezja. Proszę o poradę i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam! Nie chcę zakładać kolejnego tematu więc się podłącze.

Mój problem polega na tym że bixenon skretny przy włączeniu świateł się poziomuje itp ale wyświetla mi błąd. Po skanowaniu kompem wyszło brak komunikacji z prawa lampa, wyjąłem, podłączyłem ja pod wiązke lewej i działa jak trzeba wina stoi po stronie auta, w czym szukać winny jakiś moduł czy wiązka? Spotkał się ktoś z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.