Skocz do zawartości

LPG do m42b18


Jozff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Piszę ów temat gdyż przegladajac cale google mam metlik w glowie i sam nie wiem co wybrać.

Otóż auto jest po swapie z m43b16, które miało wbity gaz w dowód, jako, że wyzionął ducha wsadziłem m42b18 już bez gazu.

Jako, że benzyna powoli drożeje, a mimo wszystko samochód służy mi do poruszania się i ewentualnie do upalania co jakiś czas pomyślałem o założeniu gazu.

A więc do sedna, mam propozycję kompletnej instalacji brc sequent 24 z m44b19 w stosunkowo niskich pieniądzach i nie wiem sam czy jest to dobra instalacja i czy nie będzie problemu ze sparowaniem jej z moim silnikiem. Ktoś mógłby wyrazić swoją opinię na temat tej firmy instalacji gazowej? Z drugiej strony mogę kupić instalację staga 300-4, ale ciut drożej, a opinie w internecie są jakie są na temat obu, jedni polecają drudzy odradzają i stąd mętlik.

Dzięki za wszelaką pomoc i prosiłbym o rzetelne opinie!

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz, że był tam stag 200-4 i to na słabych podzespołach.

Owszem mógłbym go wsadzić choć nie wiem czy jest jakikolwiek sens?

Czuć różnicę między stagiem 200, a brc i stagiem 300?

Dzięki za informacje, jak pisałem w dziedzinie lpg jestem laikiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam sterownik Staga QBOX, wtryski AC WO3 (te pojedyńcze) i reduktor do 150KM też ze staga RO1


W ISku chodzi to całkiem nie źle, moc jest a spalanie też w normie, zaletą instalacji stag jest to że każdy gazownik ogarnie Ci regulację, a BRC (Brak Regulacji Czegokolwiek) nie polecam miałem w jednym aucie i nikt nie potrafił tego porządnie wyregulować.



Potrzebujesz klucza do blokowania wału korbowego M47 / M47N... mam taki! NOWA CENA 120zł!


Amsoil AFL + Archoil AR9200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może i budżetowo wyszło, ale innej instalacji w dobrej kasie nie mogę znaleźć i padło na:

Stag 300

Reduktor Zavoli N

Wtryski reg fast omvl dream XXI

Przynajmniej przez jakiś czas będę tak jeździł później zmienie reduktor na coś lepszego i wtryski :D

Dzięki za informacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.