Skocz do zawartości

Zakazać drogich samochodów dla przedsiębiorców !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Skyline to znany troll, jak ktoś ma dobrze to należy go zgnoić bo miał czelność się wybić i zarabiać na swojej ciężkiej pracy. Równamy do dołu klasycznie.

Zajmij się swoim życiem, a nie bezpodstawnie chcesz układać je innym i nakładać obostrzenia.

Jak ktoś dostał służbowy telefon to ma oddać, bo on tak mówi.

Co złego w braniu czegokolwiek na leasing czy na raty? Zarabiasz miesięcznie, wydajesz miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na prawdę bogaci i prezentujący sobą jakieś normalne wartości nigdy nie kupują zbędnych rzeczy dla pozerstwa. Co do samego tematu to jak kogoś stać to niech kupuje co mi do tego...

Zawsze mozan mieć większy dom (lub kolejne) albo lepszy (kolejny) samochód. Wieczna pogoń za pieniądzem nie jest dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Myślę,że prawda gdzieś leży pośrodku i każdy ma po części rację.

Wydaję mi się,że koledze skyline chodzi w przybliżeniu o to,że jak ktoś ma np.firmę budowlaną to powinien kupować i odliczać rzeczy niezbędne do prowadzenia tej firmy tj.samochód dostawczy itd.,a nie np.kampera do jeżdżenia na wakacje bądź właśnie przysłowiowej 911-tki żeby wozić w niej cement. Wiem,że zaraz odezwą się głosy,że kogo to obchodzi co kto wozi w swoich samochodach :D .Nie mam nic przeciwko odliczaniu rzeczy na firmę,ale skyline myśli chyba o jakiejś namiastce sprawiedliwości społecznej żeby nie przeginali przedsiębiorcy w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ale zrozum, że on kupując tą 911 zapłacił podatek, co cie obchodzi czy to jest SUV czy coupe, ludzie.

I zaraz pokaż mi gdzie będzie granica. Kombi może być, a np. CLS Shooting brake? kombi-coupe i co teraz? A do jakiej kwoty? A do takiej i znów ograniczenia. Odczepcie się od przedsiębiorców bo to oni napędzają ten kraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.