Skocz do zawartości

e46 330d drgające lampy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej.

Mam taki problem, mam ori xenon ZKW w swojej beemie i na nierównościach widzę jak światła mi drgają, tzn tak jakbym miał luźne soczewki albo żarniki. Problem jest w tym że wszystko siedzi sztywno, i całą lampa przykręcona mocno na 4 śrubach, soczewka też sztywna, tak samo żarnik. Miałem wymieniane odbłyśniki na nowe oryginalne, myślałem ze to wina firmy która mi to robiła, światła świecą super (możliwe że wcześniej też tak drgały ale wtedy były tak wypalone że wyglądało to tak jakbym jechał na postojówkach więc nie widziałęm, teraz super tylko te wkurzające drgania a nic w środku lampy nie jest połamane, silniczki regulacji na swoim miejscu, lampy się ładnie poziomują itp. Miał może ktoś z was podobny problem?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

wygląda to tak jakbyś miał połamany zaczep w srodku w lampie. Ten w który wpina się silniczek od regulacji swiateł. ten który robi test w chwili zapalania sie lamp. Jesli wymieniali Ci odbłyśniki jest prawdopodobieństwo ze go ułamali , siedzi on bardzo mocno i zeby uwolnic ten silniczek z zaczepu podgrzewaja ten zaczep opalarką. zobacz ten filmik bedziesz miedział o co chodzi

http://www.xenon-serwis.pl/pl/artykul/wymiana-krok-po-kroku-zaplonnika-w-bmw-e46-seria-3/84/353.html

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Opublikowano
Mam podobnie i nic nie mam połamane ani luźne, jakoś bardzo mi to nie przeszkadza bo zadko jeżdżę nocą, a jeszcze rzadziej po jakiś drogach gdzie sołtys zwinął asfalt. Jadąc droga asfaltowa efekt ten jest niezauwazalny czasem się zastanawiałem czy nie ma to nic wspólnego z poziomowaniem.

Kupie listwe oslaniajaca próg stahllgrau metalic (400) strona kierowcy sedan 2002rok

721015571

Opublikowano
  • Autor
wygląda to tak jakbyś miał połamany zaczep w srodku w lampie. Ten w który wpina się silniczek od regulacji swiateł. ten który robi test w chwili zapalania sie lamp. Jesli wymieniali Ci odbłyśniki jest prawdopodobieństwo ze go ułamali , siedzi on bardzo mocno i zeby uwolnic ten silniczek z zaczepu podgrzewaja ten zaczep opalarką. zobacz ten filmik bedziesz miedział o co chodzi

http://www.xenon-serwis.pl/pl/artykul/wymiana-krok-po-kroku-zaplonnika-w-bmw-e46-seria-3/84/353.html

 

Hmm mozliwe, ale poziomowanie lamp mi normalnie dziala i przy zapalaniu ich normalnie ida góra dół, gdyby byly zlamane to chyba by sie swiatla nie poziomowaly?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
A mocowania lamp masz ori czy były klejone ?

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Opublikowano
  • Autor
Cała lampa jest ori ogólnie nic w niej nie było grzebane i wyglądaja jak nowe, jedynie miala wymieniane te odblysniki na nowe ori ale ludze chwala ta firme i wyglada jakby bylo naprawde git zrobione. Strasznie mnie to dziwi szczerze mówiac, kazda część jest sztywna a swiatlo lekko drga ale juz chyba trudno nic tym nie zrobie
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Jakaś przyczyna musi ze tak się dzieje. Ściągałeś klosz ruszałeś soczewka , odbłyśnikiem czy tylko samą lampą? Lampa przykręcona na wszystkie 4 śruby ? Żarówki dobrze powkładane ?

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Opublikowano
  • Autor
Wszystko jest sztywne, wszędzie są śruby, dokręcałem ile się da te któe trzymają lampe. Klosza nie ściągałem, ale przez otwór gdzie sie wyjmuje żarnik ruszałem odbłyśnikiem a on jest zintegrowany z soczewką i jest sztywno. Ciężko powiedzieć narazie zostawiłem temat bo mam ważniejsze rzeczy które robie teraz w beemie, jak znajde co jest nie tak gdy rozbiorę lampy, napewno dam znać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.