Skocz do zawartości

Tylna klapa E38 2.8i


Dammer1998

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z klapa tylna mianowicie kupiłem druga w tym samym kolorze ponieważ moja ma rdze i odszedł z niej klar, a malowanie wychodzi drożej niż kupienie drugiej w zajebistym stanie. Chodzi o to tylko, ze klapa która kupiłem pochodzi od polifta i zawiasy sa trochę inne, po zamontowaniu klapy okazało się ze prawa strona jest wyżej niż karesoria, ale lewa jest idealnie pasowana czy polift różni się od zwykłej jakimś kształtem klapy?

Dodam ze zawiasy w zwykłym maja tak jakby mocowanie srob w prostej linii na klapie, a zaś polift ma jakby w łuku chodzi mi to te do klapy bo mocowanie w nadwoziu jest takie samo.. I nie wiem co zrobić juz z tym, więc proszę o pomoc. Z jednej strony ideał z drugiej klapa wyżej niż nadwozie tak w skrócie.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa sie niczym nie rozni.

Kiedys mi sie zuzyl zawias na tym przegubie kulowym co trzyma amor klapy(przedlift) i kupilem drugi kompletny na szrocie z polifta jak dobrze pamietam.Zalozylem i tez mi troche odstawala.

Wyregulowalismy to we dwoch na zawiasach -sa delikatnie przesuwne i jest ok

Sprobuj regulowac do skutku.

Mysle ze da sie wyregulować.

Mam pare zawiasów z polifta to aż z ciekawości jutro sprawdzę czy sie różnią .Mialem tez klapę i niczym sie nie różniła

od przedliftowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.