Skocz do zawartości

Co sądzicie o ringach?


wojti_trn

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

w poprzednim poscie sie zle okreslilem. poprostu mam rozbity przod i sie zastanawialem czy jak bede go robil to nie zobic na nowszy przod (od e46). jestem nowy na forum i zbieram cenne info na ten temat. dziekuje za odpowiedz w poprzednim poscie. poprostu zrobie moje autko po staremu.

 

co sadzicie o tych reflektorach "ringach" na przod? lepsze sa od tych oryginalnych? pytam bo lampy tez sa do wymiany w mojej coupetce? tak jak i maska, gril, zderzak, lewa strona wraz z nadkolem. z mechanicznych co do wymiany to nie wiem bo liste bede mial w ta sobote. pomozecie w razie czego zdobyc mi brakujace czesci jak juz bede mial spis wszystkiego?

 

P.S.

prosze usunac moje piewszego posta bo byl nie na miejscu (pisalem go w nocy jak bykem bardzo zmeczony :D )

 

pozdrawiam wszytskich milosnikow marki BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części blacharskie radziłbym ci zakupić oryginalne używane.

Natomiast co do reflektorów zapomnij aby te "tuningowe" były takiej jakości jak oryginalne. Czy naprawdę chcesz z auta zrobić choinkę noworoczną?

Coupe jest na tyle ładnym autem (podobnie jak inne bmw), że trzeba bardzo ostrożnie w nim coś zmieniać aby nie pogorszyć wyglądu (mam na myśli Wiejski Tuning).

I jeszcze jedno; przy zakupie zderzaka unikaj wyrobów z włókna szklanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak już chcesz coś zmienić na ładniejsze to wstaw przód od E36 ale modelu z nowszym grilem. Musisz zmienić właściwie tylko dwa elementy, atrape przednią i sam grill. I nie kupuj podróbek grila bo po pierwszej zimie będziesz płakał, że porobiły się bąble na 'sreberku' i zmatowiały.

 

Jak chcesz poszaleć bardziej wstaw zderzak z M3 ale ORYGINAŁ, a nie jakieś giełdowe shit-laminat-cuda, dodatkowo wtedy będziesz musiał zmienić doloty do chłodzenia tarcz pomiędzy nadkolem, a zderzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.