Skocz do zawartości

Wymiana uszkodzonego radia professional alpine w e87


selector76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

od dzisiaj udało mi się z powodzeniem zarejestrować na forum


Kilka dni temu dokonałem wymiany fabrycznego radia na inny sprawny egzemplarz gdyż obecny porostu padł jedyne co w nim działało to wysuwanie płyt CD , zakupiony nowy (używany ) egzemplarz z powodzeniem zaczął ładnie grać poza jednym mankamentem nie działa w nim bluetooth brak ikonki telefonu na wyświetlaczu , Nowo zainstalowane Radio różni się kilkoma elementami, mianowicie na obudowie widnieje napis "bluetooth" w poprzednim tego nie było oraz jest kilka wyjść antenowych a mianowicie trzy , w poprzednim było tylko jedno ,przewertowałem pół internetu aby w jakiś sposób zidentyfikować obecnie posiadany model niestety bezskutecznie, Jeżeli jest ktoś na Forum kto miał podobny problem lub jest wstanie mnie nakierować co z tym fantem zrobić będę zobowiązany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kodowania radia nic niestety Ci nie będzie działać. Musisz zrobić doposażenie w bluetooth do tego pociągnąć mikrofony jeżeli nie masz. Podaj dokładny numer radia to może coś Ci pomogę i napisz skąd jesteś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem coś takiego

hw No: 9268814

date 2011/07/03

serial No : VS1033B6102472


jestem z Tymbarku


wydaje mi się że wszystko powinno być już zainstalowane, moduł BT zidentyfikowałem w bagażniku , jak już pisałem to radio różni się od poprzedniej wersji ilością wyjść na tylnym panelu są tam dodatkowe dwa gniazda antenowe w poprzednim był tylko jedno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłym miliony wersji radia jak i wyposażenia. Modułów bluetooth także było kilka. To, że radio ma BT nie oznacza, że akurat będzie wszystko działać. Musisz wszystko zakodować i wtedy powinno ruszyć. Wrzuć zdjęcie górnej nalepki Twojego radia i 7 ostatnich znaków numeru VIN.


Masz jeszcze to stare uszkodzone radio? Albo napisz do mnie na PW i się może dogadamy jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.