Skocz do zawartości

E90 czyli moja "czarna wołga"


lukasz_sz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim


Chciałbym Wam pokazać moją "czarną wołgę" jak to śmieją się niektórzy... czyli E90


Samochód kupiłem niedawno całkiem przypadkowo. Wcześniej jeździłem dwiema Lanciami i Jaguarem i przyznam, że szukałem jakiejś Alfy, Jaguara itp.

Przypadkowo trafiłem na ten samochód i w sumie zdecydowałem, że czemu nie... może w końcu przekonam się do marki (wcześniej byłem wrogiem BMW, Audi, VW itp)


Samochód jest z grudnia 2007 roku (pierwsza rejestracja początek stycznia 2008) i na początku śmigał sobie po Szwajcarii. Nie jest to demon prędkości bo silnik to 2,0 143KM (318i).

Z wyposażenia... w sumie wszystko co potrzebne. Navi, klimatronik dwustrefowy, 4x el. szyby, tempomat, automatyczna skrzynia, grzane stołki i w sumie nie wiem co mam więcej wymieniać :D Fajne są fotele z siedziskiem materiałowym a boczkami skórzanymi (z funkcją "dmuchania boczków" i regulacją długości siedziska).


Najważniejsze dla mnie jest to, że samochód jest w dobrym stanie technicznym potwierdzonym przez dwóch mechaników i to mnie cieszy.

Jeśli chodzi o wrażenia z jazdy...

Silnik może nie zbyt mocny ale w sumie daje radę - nie ścigam się na każdych światłach a jak potrzebuję coś wyprzedzić to wyprzedzam.

Komfort... no kurcze tu muszę przyznać, że mimo tego, że nie jest to seria 5 to i tak jest fajnie. Samochód bardzo pewnie się prowadzi - Jaguar był bardziej "miękki"

Wyposażenie... mam wszystko czego mi potrzeba w samochodzie... PYTAM co za deb... wymyślił chłodzony schowek w podłokietniku do którego ledwo mieści się puszka 0,33l a o butelce 0,5l można pomarzyć???? :x to w służbowym i30 mam cały schowek od strony pasażera...


Wygląd... w sumie kwestia gustu ale mi się nawet zaczął podobać (choć na początku miałem mieszane uczucia). Musiałem jedynie zrobić polerkę - własnoręcznie - bo lakier miał drobne ryski od mycia na szczotkach. Teraz jest już dobrze :8)


Jedyną rzeczą niefabryczną są przyciemniane szyby które zostały zrobione już w Szwajcarii przez pierwszego właściciela


Na razie poglądowe zdjęcie a jak będę miał chwilę to będę wrzucał coś nowego

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było czarna wołga bardziej znośna niż czarny bandyta :D Wrzuć więcej fotek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy wcześniej nie miałem czarnego samochodu i stwierdzam, że to kolor dla ludzi z dużą ilością wolnego czasu :lol:

Najlepiej to myć codziennie i obowiązkowo od razu po myciu wycierać do sucha bo plamy zostają...

Ale za to jak się później odwdzięcza... wygląda super w słońcu

IMG_20180519_094742.jpg

image.jpgimage hosting websites

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycie samochodu na szczotkach powinno być zakazane! lakier polmat efekt dramat... a na czarnym w sloncu wygląda to najgorzej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.