Skocz do zawartości

Kabel Interfejsu


ZamQ94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem laikiem w tej kwesti jesli chodzi o diagnostyke ale przejdę do rzeczy.

Dziś z autem zaczeło sie dziac cos dziwnego mianowicie zaczal gasnac na niskich obrotach. Gdy podjezdzalem do skrzyzowania chamowalem albo skrecalem na niskim biegu

uzywalem malo gazu autu spadaly obroty co za tym idzie gaslo mi, odpalalo za kazdym razem na raz bez problemu i przy ruszaniu dziwnie szarpalo az osiagnalem wysokie obroty. Nie wiem co to sie stalo, zaden blad mi nie wyskoczyl. Jakos dojechalem do domu i stoi Auto na parkingu Obawiam sie bardzo co to moze byc dlatego skierowalem sie tutaj a nie chce isc do mechanika zeby zdarl ze mnie jakies pieniadze. Glownie przychodze tu o porade na temat co to moglo sie stac a duga porada to chce kupic sobie kabel interfejs diagnostyczny pod moja e46 i nie wiem jaki wybrac dobry ktos niech cos doradzi poleci bylbym wdzieczy pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Napisz jaki masz silnik ? benzyna ? diesel ?

Np Allegro „BMW Kabel diagnostyczny OBD2”

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze byly by to ceweki poniewaz wymienialem w pazdzierniku. wszystkie cewki i swiece, bo mialem problem z zaplonem na 1 cylindrze. wiec nie ciezko mi w to uwierzyc bo wyskoczyl by napewno blad engine. tak jak wtedy to sie stalo i trzepalo calym silnikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.