Skocz do zawartości

Wyzerowany glowny licznik przebiegu


misiu13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Mam f11 530d z 2011... przebieg do tej pory 191000...Nie zerkam ciagle na stan przebiegu ale wczoraj w trasie patrze a licznik sie wyzerowal i mam teraz 00450km... co sie dzieje?moze coś przestawilem i dlatego taka zmiana?

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ktos kto korygował przebieg ( byc moze o tym nie wiesz ) zrobil to niefachowo i teraz to sie uwidoczniło. Nie ma mozliwosci zebys sam niechcacy cos nacisnal i przestawil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Siema,

Szperałem z 4h w necie, nie znalazlem nic oprocz tego tematu ktory pasuje najbardziej do mojej sytuacji.

Własnie wybieram sie na przegląd, i mysle ze może byc z tym problem. Zobaczymy co powiedzą, bede mial chwile to zaktualizuję jak rozwiązał się problem, jak przeszedłem przegląd.


bmw e90, 06' 2.0d

od 3 lat w posiadaniu kupiony z przebiegiem 270 jakoś, sytuacja nie pierwszy raz sie zdarzyla, bo rok temu na wiosne podobnie, mianowicie pokazywało zaniżony przebieg ok 140~.Po czym wrócilo do normy (nie wiem jak nie wiem kiedy) i pokazywało normalnie ok 290. tym razem rzeczywisty powinien byc jakos 305~ a pokazuje 165 jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej mamy już te autonomiczne systemu, które same dopasowują przebiegi do potrzeb rynku - ewidentnie mieścisz się w 200 tys. :twisted:

 

wszystko w porządku tylko zalezy mi na prawdziwym przebiegu zgodnie z historią ;p gosc na badaniach technicznych stwierdzil ze moze wbic 165, i ewentualnie mam podjechac do zakladu ktory zczyta przebieg z kluczyka. Podjechałem , chlopak meczyl sie z godzine i nic nie zalatwił. A ja nie wiem co tu by wymyslic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podjechałem , chlopak meczyl sie z godzine i nic nie zalatwił. A ja nie wiem co tu by wymyslic.

Przy czym tu kluczyk ??? to jest idiotyzm. Możesz cofać przebieg na taki jaki chcesz i wtedy włożyć kluczyk i przez 16km ten kluczyk zapisze KM , na ktore cofneli .

Ja Ci mogę sprawdzić przebieg w każdym sterowniku . Nie tam jeździsz jednym słowem. Można również cofnać w kluczyku bez żadnych problemów )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.