Skocz do zawartości

pomoc kod do radia


raper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zgubiłem kod do radia :( próbowałem już różnych sposobow rozkodowania BMW REVERSE RDS ale nic sie nie dzieje. Prosze o pomoc, kody typu: 1202, 3202, 5555, 1555, 1133 nie działają także od razu mówie.NR to:

BP3836S7709350

 

Cóż wziąłem w swoje ręce problem i ??? :doh:

Spróbuj: 6664 lub 0664 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakupilem sobie BMW e34 525tds z radiem Blaupunkt Essen CR31. Wymienialem akumulator i radio prosi teraz o kod, ktorego niestety nie posiadam. Wiec bardzo prosze przyjaciol BMW o policzeni kodu:

Blaupunkt Essen CR31 nr. BP1771N0931179. Z gory wielkie THX

 

 

P.S. i jeszcze jakbym mogl prosic o instrukcje wpisania tego kodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez potrzebuje pomocy bo chce teraz wrocic do swojego oryginalnego radia ale nie mam do niego kodu. Radio to blaupunkt BMW reverse rds nr. BP4836s1465293. a tak na marginesie posiada ktos moze na zbyciu te dwie boczne podluzne zaslepki bo mi sie gdzies zapodzialy:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakupilem sobie BMW e34 525tds z radiem Blaupunkt Essen CR31. Wymienialem akumulator i radio prosi teraz o kod, ktorego niestety nie posiadam. Wiec bardzo prosze przyjaciol BMW o policzeni kodu:

Blaupunkt Essen CR31 nr. BP1771N0931179. Z gory wielkie THX

 

 

P.S. i jeszcze jakbym mogl prosic o instrukcje wpisania tego kodu

 

Proszę bardzo: 8118 lub 0118 :lol:

Instrukcja: do wpisania kodu służą 4 pierwsze przyciski pamieci stacji (oznaczone 1,2,3,4). Prowadzasz cyfrę naciskając dany przycisk tyle razy aż pokaże Ci się właściwa cyfra na wyświetlaczu, jeśli przeskoczyłeś za dalego to naciskasz dalej (chodzi w kółko). Zatwierdzenie kodu przyciskiem >> (strojenie w prawo).

Pozdr Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez potrzebuje pomocy bo chce teraz wrocic do swojego oryginalnego radia ale nie mam do niego kodu. Radio to blaupunkt BMW reverse rds nr. BP4836s1465293. a tak na marginesie posiada ktos moze na zbyciu te dwie boczne podluzne zaslepki bo mi sie gdzies zapodzialy:/

 

I wcale się nie dziwię, że wracasz :lol: . Od wczoraj wreszcie gra moje radio, ten sam model, bardzo przyjemny, czysty dźwięk i o to chodzi :clap:

A oto szczęśliwe cyfry: 7403 lub 1403.

Miłego słuchania :8)

Pozdr Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez potrzebuje pomocy bo chce teraz wrocic do swojego oryginalnego radia ale nie mam do niego kodu. Radio to blaupunkt BMW reverse rds nr. BP4836s1465293. a tak na marginesie posiada ktos moze na zbyciu te dwie boczne podluzne zaslepki bo mi sie gdzies zapodzialy:/

 

I wcale się nie dziwię, że wracasz :lol: . Od wczoraj wreszcie gra moje radio, ten sam model, bardzo przyjemny, czysty dźwięk i o to chodzi :clap:

A oto szczęśliwe cyfry: 7403 lub 1403.

Miłego słuchania :8)

Pozdr Piotr

 

DZIEKI! jutro i ja postaram sie wymontowac mp3 i wzucic cos co bedzie sie pieknie komponowalo z calym kokpitem bmw reverse... hah :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo: 8118 lub 0118 :lol:

Instrukcja: do wpisania kodu służą 4 pierwsze przyciski pamieci stacji (oznaczone 1,2,3,4). Prowadzasz cyfrę naciskając dany przycisk tyle razy aż pokaże Ci się właściwa cyfra na wyświetlaczu, jeśli przeskoczyłeś za dalego to naciskasz dalej (chodzi w kółko). Zatwierdzenie kodu przyciskiem >> (strojenie w prawo).

Pozdr Piotr

 

Wielkie thx za kod ale na wyswietlaczu mam 3 kreski na kod. Wiec jak mam wpisac kod 4-cyfrowy?? Pozatym to pierwsza liczba moze byc albo 0 albo 1!!! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki "kadenmpwr" ale pierwszy kod nie dziiala a wpisujac drugi chyba cos sie stalo.pod napisem CODE pisze teraz pause i nic nie moge zrobic.niby co to znaczy????kod akceptowalem tak jak pisali inni klawiszem>.

e34 520i '90 M50B20; 2006-2007

e34 520i '94 M50B20; 2007-2009

e46 320d '02 M47N; 2009-2015

e91 318d '09 N47; 2015-....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie thx za kod ale na wyswietlaczu mam 3 kreski na kod. Wiec jak mam wpisac kod 4-cyfrowy?? Pozatym to pierwsza liczba moze byc albo 0 albo 1!!! pozdro

Witam,

Hmm, 3 cyfry :shock: ? chyba że 4 z tym że 1-sza moze byc 0 lub 1.

To spróbuj z ten drugi kod, kurcze nie znam tego radia kompletnie (jeśli mogę mówić że się znam na radiach samochodowych.... :oops: )

Niestety tyle podałem co wiem, może ktoś z czytających pomoże?

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez potrzebuje pomocy bo chce teraz wrocic do swojego oryginalnego radia ale nie mam do niego kodu. Radio to blaupunkt BMW reverse rds nr. BP4836s1465293. a tak na marginesie posiada ktos moze na zbyciu te dwie boczne podluzne zaslepki bo mi sie gdzies zapodzialy:/

 

I wcale się nie dziwię, że wracasz :lol: . Od wczoraj wreszcie gra moje radio, ten sam model, bardzo przyjemny, czysty dźwięk i o to chodzi :clap:

A oto szczęśliwe cyfry: 7403 lub 1403.

Miłego słuchania :8)

Pozdr Piotr

dzwina rzecz sie stala.. podlaczylem swoje radio i o dziwo odrazu zaczelo grac...... bez zadnego wpisywania kodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wpisania kodu służą 4 pierwsze przyciski pamieci stacji (oznaczone 1,2,3,4). Prowadzasz cyfrę naciskając dany przycisk tyle razy aż pokaże Ci się właściwa cyfra na wyświetlaczu, jeśli przeskoczyłeś za dalego to naciskasz dalej (chodzi w kółko). Zatwierdzenie kodu przyciskiem >> (strojenie w prawo).

Pozdr Piotr

 

jeżeli radyjko jest zablokowane trzeba odczekać na zapłonie chyba godzinę jak dobrze pamiętam i wtedy wpisać kod, coś tak:)

http://img258.imageshack.us/img258/7452/bmw9aq.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.