Skocz do zawartości

Zawieszenie Nivo kompresor Bmw e61


Hagien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestm tu nowy i jestem szczęśliwym posidaczem Bmw, wrociłem do marki :D, ale nie otym. Otóż mam taki problem moje zawieszenie w e61 podnosi się komoresor pompuje powietrze na komputerze nie ma żadnych błędów, ale nie jest do końca tak pięknie... Kompresor pompuje powietrze cały czas, a wygląda to tak po odpaleniu auta podnosi się i zachwilę opada dosłownie może z 1 cm i komoresor znowu pompuje i tak w koło macieju. Zaznaczę też że po wyłączeniu silnika kompresor czasami nadal pracuje :mad2:. Więc na wszelki wypadek wyjmuje bezpiecznik od kompresora, miechy ładnie trzymają, auto gdy stoi nawe 2 dni nie opuszcza się zbyt wiele. Proszę o pomoc nikt niewie co jest, może jakiś zawór albo czujniki, niechcę na pałę wymieniać części. Pozdrawiam Igor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie po 2 dniach nie powinno opuszczać się wcale (przynajmniej u mnie w sprawnym układzie tak jest) ... jeśli masz możliwość podjechać gdzieś na kanał, to w butelce od np. płynu do szyb zrób sobie roztwór wody z mydłem i pryskaj pod spodem na mniechy, ja tak znalazłem u siebie nieszczelność, jedna poduszka się przetarła i puszczała powietrze, wymiana na nową i problem zniknął
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystajac z okazji moze mi ktos powie, na jakiej zasadzie dziala nivo? tj wyrownoje do przodu czy jak to jest? bo zastanawiam sie nad obnizeniem przodu ale czy dzieki temu zabiegowi tyl tez bedzie nizej zeby trzymac 'poziom" ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Przekaźnik jest we wnęce na koło zapasowe.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.