Skocz do zawartości

Niezamykajaca sie klapa wydechu M-performance


iVeBlink

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)


Mam pewien klopot jak w temacie. Chodzi mi o otwieranie i zamykanie. Jaka jest zasadnosc tego? O ile po wiekszym dodaniu gazu otwiera sie, tak nie wiem kiedy znow sie zamyka? Odpalone auto po calej nocy i przepustnica jest zamknieta. Tryb eco/comfort tocze sie autem bez dodania gazu i otwiera sie przepustnica. Zamyka sie znow jak gasze auto. Nie wiem o co chodzi jaki ma sens jak ciagle jest otwarta praktycznie :-) zamyka sie tylko na czas wylaczenia auta do momentu wrzucenia biegu. Teraz zrobiona trasa bardzo delikatnie na eco, po wjeździe na parkingu wszedlem sprawdzic i przepustnica otwarta. Jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak auto jest na biegu jalowym, lub P na automacie to otwiera sie ta klapka. Wiec przy odpalaniu/gaszeniu zwykle bedzie otwarta (i trzymaniu na jalowym bez dotykania gazu). Czyli w garazu mozna sobie zrobic przegazowke, puscic gaz i powinno byc slychac jakies "bulgotanie". Przynajmniej u mnie tak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze faktycznie jest otwarta jak obserwuje ja w garazu na biegu P. Musialbym zalatwic gopro, założyc i zobaczyc jak zachowuje sie podczas jazdy. Byc moze zamyka sie jak powinna, a na P jwst otwarta caly czas stad moje przekonanie, ze nie zamyka sie w zadnym trybie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jesli bys otworzyl sobie okno/szyberdach (jak masz), to moglbys w miare sensownie wyczuc po dzwieku, jak sie otwiera i zamyka.

Jak przelaczysz na Sport, to ciagle jest otwarta. Pojezdzic na Sport, posluchac, a potem na Comfort i posluchac.


Przy samej zmianie polozenia slychac takie troche metaliczne klikniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.