Skocz do zawartości

BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet


Rekomendowane odpowiedzi

Ok... szkoda, że tu nikt nie podpowiada... (Poza)wyjątkami oczywiście.Zderzak tył zamontowany, zderzsk przód kupiony szukam obecnie progów mpakietu. Zakupiłem NBT EVO oraz wyświetlacz dotykowy koło środy powinien przyjść i od razu wysyłam do przypisania VINu do NBT EVO.

Jednocześnie do sprzedania mam NBT HU, idrive i duży wyświetlacz... Jak ktoś zainteresowany proszę o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to czekamy na fotki.

Jak auto po chip-sie, a i pytanie czy robiłeś rozrząd jak tak to u kogo. W swojej e61, którą jeszcze mam robiłem na ul. Rataja w Kuźni ale może znasz kogoś kto jeszcze u nas ogarnia temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Świetne zmiany, na duży plus. Fajnie, że zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Tylko skompletuj cały M pakiet, a już koniecznie fotele sportsitze i czarną podsufitkę,aby wszystko razem dobrze współgrało.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne zmiany, na duży plus. Fajnie, że zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Tylko skompletuj cały M pakiet, a już koniecznie fotele sportsitze i czarną podsufitkę,aby wszystko razem dobrze współgrało.

Sufit już chyba czarny jest bo widać na jednym ze zdjęć ze słupek jest w kolorze czarnym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ello nie zwróciłem uwagi :-)Ja robiłem tam Fąfara

ul. Kasztanowa 5, Bukowie tel.793-027-444

O.m.g ale to chyba byłeś gdzieś po drodze bo jechać tam specjalnie to mi by się nie chciało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

M pakiet zawsze wizualnie zmienia bardzo mocno. Ważne, aby był kompletny.

Spojler też idealnie pasuje do lini touringa.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Spora różnica, proponuję przyciemnić folią jeszcze lampy z tyłu i odblaski i będzie :cool2: Ja chce właśnie to wykonać u siebie ale narazie mało czasu więc poczekam na wiosnę i ja założę felgi letnie to będzie się chciało robić inne mody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ludziki pomóżcie,

Mam problem z klimatyzacją.2 Kratki od strony kierowcy nie chłodzą(tak jakby klima nie leciała) , pasażera działa normalnie, z tyłu nawiewy działają prawidłowo. Co wymienić którą klapkę/silniczek by znowu działało?! P. S. Samo adaptacja klapek zrobiona, pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.