Skocz do zawartości

E39 3.0dA zmieniarka plyt cd/radio


K0N1RAD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Mam zmieniarke na 6 cd w bagazniku, radio z duza navi, pomyslalem sobie ze nagram plytke i se poslucham :) tak tez zrobilem, ale niestety nie moge jej wlozyc do zmieniarki, naciskam przycisk aby wysunac kasete na plyty i nie ma zadnej reakcji, w radiu natomiast nie ma opcji wlaczenia cd, jak wlacze radio i nacisne przycisk mode, jest tylko komunikat no tape, o cd zadnej wzmianki. Gdzie szukac problemu? Cos sprawdzic? Rozebrac? Jesli macie jakies pomysly bardzo prosze o napisanie. Pozdrawian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem taką sytuację w X5, przy aktualizacji softu, połknął płytę i nie czytał i nie chciał oddać, otworzyliśmy mechanicznie czytnik, odkręciliśmy jeden silniczek który ciąga tą tacką i wyjęliśmy ją, inne zwykłe płyty czytał, tej już nie wkładaliśmy, chyba była źle nagrana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli płyta siedzi w środku możesz mechanicznie sprawdzić nie zaszkodzi, rozeznanie tego to 5min, możesz tez pobawić się przyciskiem, wciskać go dużo razy albo przytrzymać chwile dłużej minutę lub dwie, odpięcie aku i zresetowanie ustawień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam już dokładnie jak wyglada ta kieszeń po wyjęciu, bawiłem się w przekładanie radia ze 2/3 razy, wydaje mi się, ze coś powinno być na youtubie, metalowa obudowa jest na śrubki, pewnie na jakieś torksy a wyjąles już odtwarzacz z kokpitu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście pomyliło mi się, myślałem, ze w navi, nie mam zmieniarki wiec nie doradzę :) ale tak jak piszesz, najlepiej wykręcić i pokombinować któregoś wieczora na spokojnie, bez zmieniarki można jeździć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odkreceniu zmieniarki okazalo sie ze nie jest podlaczona, wiec podlaczylem z tylu 2 wtyczki lecz zmieniarka dalej nie dawala znaku zycia. Rozkrecilem ja i zauwazylem ze w srodku brakuje jednej tasmy, tasmy ktora laczy tylna plytke z bezpiecznikiem z plytka w srodku w zmieniarce. Ktos ja rozbieral, i tak sie zastanawiam czy szukac tej tasmy czy od razu zakupic jakas uzywana zmieniarke? Skoro ktos ja rozbieral istnieje ryzyko ze nie dziala.... pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.