Skocz do zawartości

335xi


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe połączenie kolorów. Jak dla mnie fajnie, że nie ma navi, deska rozdzielcza jest dużo ładniejsza. Natomiast szkoda, że nie ma manetek przy kierownicy, ale jak nie chce Ci się ich dokładać, to bez nich też jakoś przezyjesz;)


Co do zmian, to bym obowiązkowo zaproponował m-pakiet, nabierze pazura. I jakieś lepsze koło na lato.


Jaki przebieg?

Znasz historię napraw, eksploatacji i blacharki?

http://images68.fotosik.pl/367/113fbbf3940b185fgen.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może usunąć folię z szyb?

mam pytanie ? temat pewnie przerabiany, ale tu chyba jeszcze ktoś podpowie.

mam auto na kołach 17 8J opony 225/45 wszystkie cztery. na co mogę zamienić przy tym x-drive? jeżeli tak to jakie rozmiary opon?

mam w garażu takie coś przód 8J 225/45/17 i tył 8,5J 255/40/17 - miałem to w bmw 320d touring w manualnej skrzyni biegów. mogę to zamontować do 335xi ? nic nie zwariuje ?

z góry dzięki za pomoc i rozmowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj jest tu co robić:


-zderzaki m-pasztet (progi bym sobie darował)

-kierownica sport lub m-pakiet

-fotele sporty

-drewno out (polecam lakierowanie listew - zob. moja galeria).


I już będzie spoko :).


Można jeszcze navi dodać :D


Fajne połączenie kolorów (moje prawie ulubione bo biały + sattelbrau byłby ideał) ale dodatki słabe ... brak CIC, płaskie fotele i drewno do czerwonej skóry :oops: .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny egzemplarz! :)

Ja bym zmienił:

-z zewnątrz m-pakiet+ listwy shadow line + czarna nerka ;)

-w środku też m-pakiet , kierownica m-pakietowa jest bez porównania z ta standardowa

-listwy szczotkowane alu, albo glacier silber

-licznik europejski

-ciekawy kolor skóry, ale swap na fotele sportowe byłby trudny ;) Ale podłokietnik dwudzielny w Twoim kolorze, chyba widziałem ostatnio na allegro.

-bilstein b12 pro kit jeżeli jeździsz poza miastem i masz std zawias

Co do opon, to ja też w xdrive mam na lato 4x 235/40/18. Jak dla mnie fajnie się jeździ na takiej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.