Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Wybacz kolego ale jedynym kto mówi o cenie jesteś tutaj Ty, dam Ci dwie rady: jedna to jeżeli nie chcesz sprzedać auta za niższą cenę to mówisz o tym gościowi który się targuje (przez telefon :duh: ) a druga rada jest taka że nie ma obowiązku odbierać telefonu jeżeli ktoś do Ciebie wydzwania mimo że go nie stać. Uzewnętrznianie się na forum ile to Ty nie musiałeś dać za opony marki MARSHAL sprawia że osiągasz efekt odwrotny od zamierzonego. :) Edytowane przez aaben
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie i ludzie.Nie ma sie co ciskać.Moje x3 03r. sprowadzone z Niemiec,po wszystkich opłatach wyniosło 45tys.Ja jestem zadowolony,wiedziałem czego chcę i że bmw zadbane musi kosztować.Z opisu Twojego ogłoszenia wynika że samochód godny uwagi i cena jest akceptowalna,ale tylko dla tych co mają jakiekolwiek pojecie a nie dla tych co rocznik musi byc rownoznaczny z niska ceną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche balagan sie tutaj robi i slowne silowanie bez zadnych konkretnych pytan,,,,, , pytanie nr jeden ...zamki maski sa raczej dosyc nowe bo bez nalotu z rdzy .... zamki nie slyszalem zeby komus sie psuly czesto w tym modelu , jezeli juz to linka sie urywa. Z racji tego czym sie zajmuje to troche e53 przelecialo przez moje rece i 90% aut bez czolowego dzwona mialy nalot z rdzy na zamkach. Mozesz to jakos wyjasnic dlaczego wymieniles zamki ? nawet moje prywatne e53 importowane z cieplego klimatu z australii ma taki nalot ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosławie widzę, że post w którym przyznałeś się do lakierowanej maki już wyedytowałeś. Cytat z ogłoszenia: "cały w oryginalnym lakierze". I dalej w ogłoszeniu rok produkcji 2004. Grudzień 2003 to wciąż 2003. Nie zapomnij zacytować jak będziesz odpyskowywał. Nie napinaj się tak za monitorem, auta już i tak szybko nie sprzedasz. Nikt tu nie powiedział, że jest za drogo. Pochwaliłem nawet samochód kilka postów wcześniej. Ale niestety ten zestaw x5+Radosław potwierdza, że bmw to wspaniałe samochody, tylko często mają pecha do właścicieli. I nie bój się, nic Ci pod tesco nie zrobię :D Swoją drogą gdzie jest Kruk? Przydałby się tu głos rozsądku moderatora bo temat już dawno nie jest o samochodzie tylko o stanie psychicznym właściciela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosławie a tu cytat z Twojego posta na temat auta WBAFB31090LG98756

"To auto jest z roku 2000, jak to Radom już na początku ogloszenia kłamstwo że to 2001 rok"

Widzisz drzazgę w czyimś oku, a kłody w swoim już nie? I jeszcze ta zawiść do radomskich handlarzy. Trzeba być 2x bardziej czujnym, owzem. Ale w Radomiu są też normalni ludzie (chyba), nie tylko handlarze oszuści. Niestety szwajcary z Lublina mają w kraju podobną opinię jak auta z Radomia.

To jak to w końcu jest z tym rocznikiem i malowaniem maski w Twojej X5? Może ta ironia o wstawianej ćwiarze to wcale nie ironia? :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielu jesteś bałaganiarz bo robisz syf na forum. Jak dotąd wszyscy byli uprzejmi tylko Ty cały czas pyskowaleś. Uważaj, nie jesteś jedyny z Lublina na tym forum i byłoby szkoda, gdyby ktoś za to szczekanie zza monitora zemścił się na Twoim samochodzie gdy zaparkujesz pod Tesco. Nikt nie kupuje e53 za prawie 50tys bez weryfikacji, także każdy potencjalny kupujący znajdzie ten temat i sam wyrobi sobie o Tobie opinię. A z rocznikiem jak z przebiegiem cofniętym o 20tys km. Niby nie dużo, ale dla zasady od ściemniaczy aut się nie kupuje, a Ty już wiesz, że masz auto z 2003. Tak jak kolega wyżej napisał, miałeś szansę wyjaśnić wątpliwości na temat auta ale wolałeś pluć cebulą. Miłej jazdy bo ze sprzedażą to raczej będzie problem

 

Jedyna osobą, która powinna dostać bana to florida. Sugerowanie, że "ktoś/ przypadkiem" może zniszczyć auto to jakiś dramat...

Oczywiście nie chodziło o Ciebie, tylko ktoś inny przypadkiem zobaczy je na parkingu pod Tesco i porysyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech MOD juz zamknie ten temat.


Są tu ludzie w porządku, ale niestety są tez duzi "chłopcy" jak jakiś niedowartościowany "florida"cwaniaczek zasmarkany co sugeruje uszkodzenie auta pod Tesco... z wypowiedzi wynika że musiał mieć trudne dzieciństwo..... i i kolejny znachor pordzewiałych bolców..maciej123


Do MOD - możesz usunąć i moje konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie jest znachorem , po prostu zamki w e53 rdzewieja i tyle a u ciebie wygladaja na nowe i dlatego takie bylo moje pytanie a ty odebrales to dziwnie osobiscie , i jeszcze tani kit wciskasz ze sa oryginalne .. no prosze cie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech MOD juz zamknie ten temat.


Są tu ludzie w porządku, ale niestety są tez duzi "chłopcy" jak jakiś niedowartościowany "florida"cwaniaczek zasmarkany co sugeruje uszkodzenie auta pod Tesco... z wypowiedzi wynika że musiał mieć trudne dzieciństwo..... i i kolejny znachor pordzewiałych bolców..maciej123


Do MOD - możesz usunąć i moje konto.

 

Nawet jak MOD usunie to i tak Ci to drugie konto zostanie. Stary chłop, prawie 50 na karku a zachowujesz się jak dzieciak. Ten tekst o dużych chłopcach już eksploatowałeś przy okazji innych tematów na forum. Wytknąłem Ci hipokryzję, brakło argumentów więc będziesz mi tu robił osobiste wycieczki o trudnym dzieciństwie i niedowartościowaniu. Czytający temat sami wyrobią sobie opinię, nawet jak wyedytujesz wszystkie posty. Każdy starał się tu być merytoryczny i kulturalny oprócz Ciebie. Kolega maciej123 pytał o bolce najgrzeczniej jak mógł, a Ty z mordą i z mordą. Odnośnie uszkodzenia auta pod tesco to jak już napisałem nie mszczę się na samochodach za głupotę właścicieli. Kultura by mi nie pozwoliła. To była tylko dobra rada, że za chamstwo ktoś może odpłacić chamstwem.

Widać, że ciśnienia nie trzymasz, żeby od razu kasować ogłoszenie za 50zł z otomoto tylko dlatego, że na forum wytknięto Ci cebulactwo?

Straciłeś świetną okazję żeby wyjaśnić wątpliwości na temat auta albo chociaż siedzieć cicho. My tutaj potraktujemy to w kategorii weekendowej rozrywki a Ty będziesz czekał z ogłoszeniem auta do sprzedaży aż temat przycichnie. Ale pewnie ktoś go kiedyś odkopie. Pamiętaj, internet nie zapomina :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.