Skocz do zawartości

Zmiana CCC/CIC na ANDROID 10,2"


melonk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To akurat dobra informacja bo sam o Tym myślę :) a w sumie już zamówiłem u gościa tylko podobno czeka na dostawę tych z Androidem 7, ma być szybsze itd- zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mały wyświetlacz bez problemu zostaje zastąpiony dużym.

W zasadzie ten duży jest tabletem tylko o "wyszukanym" kształcie dopasowanym pod konkretny model który ma zastąpić. Od niedawna dostępna jest wersja oparta na systemie Android 7.1

Integruje się z tym co daje fabryczny wyświetlacz.

Poprawili soft i to znacząco.

Touareg znajomego jeździ z poprzednią wersją z Androidem 4 już trzeci rok i nie ma żadnego problemu.

W tej chwili wymieniam głośniki i dokładam wzmacniacz z racji tragedii jaką oferują montowane fabrycznie. Mam wersję biznes.

Kolejnym etapem będzie wymiana wyświetlacza właśnie na ten z Androidem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam kilka postów wcześniej źle się wyraziłem. Mam zwykle radio bez navi z małym wyświetlaczem, czyli bieda edition hehe jedni piszą że android do działania wymaga ccc lub cic a inni że będzie działać z radiem bez navi, orientuję się ktoś jak to na prawdę jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kilka postów wcześniej źle się wyraziłem. Mam zwykle radio bez navi z małym wyświetlaczem, czyli bieda edition hehe jedni piszą że android do działania wymaga ccc lub cic a inni że będzie działać z radiem bez navi, orientuję się ktoś jak to na prawdę jest?

Zapytaj u tych magików https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=85&t=351102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej,

Sprawdzałeś ustawienia ARM jednostki ( dostępne po wpisaniu kodu ), jest tam opcja automatycznego lub manualnego przełączania AUX.

W opcjach również można przestawić wielkość ekranu bo coś tam jest nie tak, chociażby dlatego że oryginalny obraz systemu jest u ciebie przycięty od góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Rok temu kupiłem na aliexpress 10.25" na androidzie 4.4 . Urządzenie trochę " muliło" , zdarzały się sytuacje ,że się zacinało , słaba jakość dźwięku jednak w porównaniu do urządzenia fabrycznego to i tak był wielki krok do przodu. Pojawiły się nowe urządzenia na androidzie 8.1 . Zakupiłem miesiąc temu .Warto było . Audio jakościowo jak oryginał . Wszystko działa bardzo płynnie . Aplikacje ładują się błyskawicznie . Polecam i jeszcze raz polecam ;) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam!

W chwili obecnej posiadam CCC Professional z fabrycznym zestawem Bluetooth. Zakupiłem u chińczyka androida 8.1. W przyszłym tygodniu będę montował u siebie i mam w związku z tym dwa pytania:

1. Czy do androida mogę podłączyć fabryczną antenę GPS (jeśli tak, to czy potrzebna jest jakaś przejściówka)?

2. Czy android będzie korzystał z fabrycznego zestawu Bluetooth czy ze swojego mikrofonu i połączenia?


Dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W chwili obecnej posiadam CCC Professional z fabrycznym zestawem Bluetooth. Zakupiłem u chińczyka androida 8.1. W przyszłym tygodniu będę montował u siebie i mam w związku z tym dwa pytania:

1. Czy do androida mogę podłączyć fabryczną antenę GPS (jeśli tak, to czy potrzebna jest jakaś przejściówka)?

2. Czy android będzie korzystał z fabrycznego zestawu Bluetooth czy ze swojego mikrofonu i połączenia?


Dziękuję za pomoc!

Witaj.Możesz podłączyć oryginalną antenę przez przejściówkę ale ta z androida jest wystarczająca ja nie mam z nią żadnych problemów.Co do bluetooth to jeśli z parujesz tel z Androidem to będzie działał mikrofon z androida jeśli nie to oryginał.Uważam że z oryginału jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W chwili obecnej posiadam CCC Professional z fabrycznym zestawem Bluetooth. Zakupiłem u chińczyka androida 8.1. W przyszłym tygodniu będę montował u siebie i mam w związku z tym dwa pytania:

1. Czy do androida mogę podłączyć fabryczną antenę GPS (jeśli tak, to czy potrzebna jest jakaś przejściówka)?

2. Czy android będzie korzystał z fabrycznego zestawu Bluetooth czy ze swojego mikrofonu i połączenia?


Dziękuję za pomoc!

Witaj.Możesz podłączyć oryginalną antenę przez przejściówkę ale ta z androida jest wystarczająca ja nie mam z nią żadnych problemów.Co do bluetooth to jeśli z parujesz tel z Androidem to będzie działał mikrofon z androida jeśli nie to oryginał.Uważam że z oryginału jest lepiej.

 

Rozumiem, że paruję telefon wchodząc w oryginalne oprogramowanie? Możesz mi jeszcze podać rodzaj tej przejściówki? Chce ją kupic przed montażem. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz korzystać z zestawu głośnomówiącego BMW parujesz tak jak dotychczas jeśli chcesz korzystać poprzez android 8.1 parujesz z tym urządzeniem.

Podłączając oryginalny gps do androida stracisz go w oryginalnej stacji . Po to właśnie jest dołączona dodatkowa antena gps żeby ją podpiąć do androida . Ja przykleiłem antenę w górnym prawym rogu przedniej szyby . Kabel da się poprowadzić tak że go nie widać . Mogę dzięki temu korzystać z nawigacji oryginalnej i takiej jaką wgram na androida .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz korzystać z zestawu głośnomówiącego BMW parujesz tak jak dotychczas jeśli chcesz korzystać poprzez android 8.1 parujesz z tym urządzeniem.

Podłączając oryginalny gps do androida stracisz go w oryginalnej stacji . Po to właśnie jest dołączona dodatkowa antena gps żeby ją podpiąć do androida . Ja przykleiłem antenę w górnym prawym rogu przedniej szyby . Kabel da się poprowadzić tak że go nie widać . Mogę dzięki temu korzystać z nawigacji oryginalnej i takiej jaką wgram na androida .

 

Dzięki za odpowiedź, wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się dzisiaj za podłączenie androida w moim E91. Wiązkę puściłem prawą stroną przy schowku, wszystko cacy. Pojawił się problem z włożeniem na swoje miejsce jednostki centralnej CCC Professional. W żaden sposób nie mogę wcisnąć radia, cały czas kostka blokuje wejście. Próbowałem już wszystkiego, nawet wykręciłem ramkę, żeby sprawdzić czy można gdzieś schować kostkę. Nic nie pomogło. Może ktoś z Was ma dobrą radę, gdzie upchnąć kostkę łączącą stary system z androidem? Może jakieś zdjęcia z montażu? Będę wdzięczny z pomoc, bo nie mam już pomysłów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę "druciarni" musisz uskutecznić.

Weź jakiś patyk ;) i trzymając cały czas na dystans kostki - wkladaj stację. Jeśli dobrze pamiętam na pewno po prawej stronie góra ale raczej dół - jest miejsce.Musisz tak manewrować żeby te przeszkadzające złącza tam zostały. W pewnym momencie będziesz musiał wyciągnąć drucik bo zrobi się dla niego za ciasno . Za którymś razem powinno Ci się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę "druciarni" musisz uskutecznić.

Weź jakiś patyk ;) i trzymając cały czas na dystans kostki - wkladaj stację. Jeśli dobrze pamiętam na pewno po prawej stronie góra ale raczej dół - jest miejsce.Musisz tak manewrować żeby te przeszkadzające złącza tam zostały. W pewnym momencie będziesz musiał wyciągnąć drucik bo zrobi się dla niego za ciasno . Za którymś razem powinno Ci się udać.

 

Dzięki, będę próbował! Oby się udało bo cierpliwość się skończyła :D


Edit: Pełen sukces ;-) prawy dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.