Skocz do zawartości

Zmiana CCC/CIC na ANDROID 10,2"


melonk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wymieniłem swoje CCC na androida i powiem że jest to super sprawa,zostaje cała funkcjonalność starego systemu CCC i rozbudowa o android dodatkowo zamontowałem tv,wszystko nie przekroczyło 2200zł.Montowałem wszystko sam w jedno popołudnie,wnętrze odmłodniało a co najważniejsze mam nawigację online z korkami i radarami zobaczcie na zdjęcie nie mogę go dodać do postu

https://nfhost.me/image/mp0s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro coś nagram,internet udostępniam z komórki a google maps jest zainstalowana w urządzeniu jak na telefonie i tak działa,jest na całym ekranie,włączam tomtoma online i janosika w tle i oglądam telewizje.
jak to wspolpracuje z ori instalcja...gdzie kupowales?


Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem monitor z wiązką w komplecie i tuner tv ale to już w pl bo czytałem że te z Chin nie odbierają za dobrze.montowałem sam.Za monitor w Chinach zapłaciłem 460$ cła nie było bo była opcja wysyłki z Niemiec plus tuner tv 500zł. Jest język pl Edytowane przez melonk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że są dostępne dwie wersje..jedna z wifi,bo ta którą masz jest bez tak ?W sensie jakiegoś slotu karty czy coś

Przymierzam się dziś już do zakupu tego ...świetna rzecz i faktycznie mocno rozbudowana

A czy tv faktycznie przy wyższej prędkości działa na tym tunerze??

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest u mnie wifi i bluetoth jest też usb,czy są różne wersje chyba nie bo jak wychodzi aktualizacja to pasuje do wszystkich różnice są jedynie w wiązkach przyłączeniowych.tv działa choć powiem że najlepiej jak się kręcę wkoło komina po mieście w trasie są puste dziury gdzie jest brak sygnału wtedy youtube,ipla do wyboru i koloru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Teraz pojawiły się z androidem 7 2giga Ramu i 32 giga wewnętrznej, może te będą płynniej chodziły. Sam zastanawiam się czy właśnie takiej nie założyć, choć rozmawiałem z jednym elektronikiem od BMW i odradzał ze względu, że może to uszkodzić radio oryginalne i trochę jestem w kropce. Tak pomyślałem, że można założyć przenośny ruter i mieć internet w samochodzie. Jest sporo aplikacji nawet do oglądania TV wiec nie potrzebny tuner.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pojawiły się z androidem 7 2giga Ramu i 32 giga wewnętrznej, może te będą płynniej chodziły. Sam zastanawiam się czy właśnie takiej nie założyć, choć rozmawiałem z jednym elektronikiem od BMW i odradzał ze względu, że może to uszkodzić radio oryginalne i trochę jestem w kropce. Tak pomyślałem, że można założyć przenośny ruter i mieć internet w samochodzie. Jest sporo aplikacji nawet do oglądania TV wiec nie potrzebny tuner.
Skąd Ty takiego fachowego elektronika wytrzasnoł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu Cię zaskoczę bo mówił to gość, który jako jedyna firma ogerneła mi radio CIC. Radio było w Kielcach,Krakowie i dopiero firma z Wawy to naprawiła. W radiu padł dysk twardy i nie czytało płyt. Naprawdę gość zna się na rzeczy, do tego kodował mi auto zdalnie przez neta. Tylko przytoczyłem jego rozmowę, że może coś paść przez to bo to tak naprawdę jest tylko chiński wyświetlacz, który jest wpięty między radio CIC a wyświetlacz ale korzysta z procesora, zasilania oryginalnej jednostki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.