Skocz do zawartości

swap z 1.8 na 2.0-2.5?


BMW Maniaq

Rekomendowane odpowiedzi

Mozliwe jest wszystko ... :)

 

Ale nie wiem czy jest to opłacalne.

 

Ja na Twoim miejscu sprzedalbym iS' a i kupil E36 z mocniejszym motorem. Masz serie i jestes spokojny, nie bedziesz mial problemow z pozniejsza odsprzedaza auta.

 

Odpusc sobie przekladke, masa roboty, wysokie koszty, a jezeli nie masz juz o tym zielonego pojecia to juz calkiem.

 

140 KM w E36 mało ? :shock:

pzdr,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe jest wszystko ... :)

 

Ale nie wiem czy jest to opłacalne.

 

Ja na Twoim miejscu sprzedalbym iS' a i kupil E36 z mocniejszym motorem. Masz serie i jestes spokojny, nie bedziesz mial problemow z pozniejsza odsprzedaza auta.

 

Odpusc sobie przekladke, masa roboty, wysokie koszty, a jezeli nie masz juz o tym zielonego pojecia to juz calkiem.

 

Dokladnie, temat przerabiany juz 1000 razy :wink:

 

140 KM w E36 mało ? :shock:

 

Pewnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz najlepiej dorwac jakas BMW 325 rozbitą tak jak muj kolega kupił za 3.5 tys 1991 rok sedan e36 silnik 325 auto jezdziło włozył do niej swój silnik 318i zreperował i sprzedał i i zostało mu kasy na podstawowy remat silnika 325 :) :P poszukkaj po internecie :) POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze z rozbitej wyjal 2.5 i podzespoly, naped i wsadzil do swojej.. po co naprawiac rozbitka za tak mala sume?

 

ps. co to jest remat?

nie no wsadził do swojej silnk 325 i podzespoły do tamtej dał silnik 318i poto naprawł ze sprzedał tego rozbitka naprawionego za 7tys. i zostało mu kasy na dopieszczenie silnika z 325 jak narazie zrobił 14 tys.km i jest wszystko ok tylko silnik bez Vanosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

temat maglowany setki razy :search:

 

Swap się nie opłaca, do wymiany jest pół samochodu. Zmieniasz kompa a więc i wiązki i to jest największy problem. Dłubania od zaj@#$%$&. W podzespoły zainwestujesz więcej niż bys wydał na zamianę. Też o tym myslałem i kalkulator rozwiał moje wątpliwości. To się poprostu nie opłaca. Szkoda czasu i kasy.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.