Skocz do zawartości

[ E87 ]Do czego służą te dwa przyciski..


Ernet

Rekomendowane odpowiedzi

Do czego służą te dwa przyciski na mojej kierownicy wielofunkcyjnej ? Symbol "słuchawki telefonicznej" oraz symbol " mowy ". Logika podpowiada, że pierwszy do rozmowy przez telefon czyli opcja "głośnomówiąca " , a drugi do wydawania poleceń typu " włącz radio, włącz nawigację". Niestety żadna z nich u mnie w żaden sposób nie działa.... czyli po naciśnięciu przycisku nic się nie dzieje..
Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ci logika podpowiada :)

Wszystkie multifunkcyjne kierownice miały taki sam zestaw przycisków. Niestety część z nich jest nieaktywna jeżeli nie posiadasz dodatkowych opcji jak np bluetooth w twoim wypadku.

U mnie też jest tak samo (w bagażniku nie posiadam aparatury bt) :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ci logika podpowiada :)

Wszystkie multifunkcyjne kierownice miały taki sam zestaw przycisków. Niestety część z nich jest nieaktywna jeżeli nie posiadasz dodatkowych opcji jak np bluetooth w twoim wypadku.

U mnie też jest tak samo (w bagażniku nie posiadam aparatury bt) :|

 

A więc czar prysł :D . Nie posiadam BT ani reszty do wykorzystania tej opcji... :(

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam obie opcje:) Słuchawka do BT jak kolega napisał. A ten drugi to VOICE CONTROL, aby gadać do samochodu:)

 

Rozumiem, że VOICE CONTROl to dodatkowa opcja... a mozna ją doprogramować poprzez komputer samochodu ? PS. Obydwu opcji zazdroszczę ;-)

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wszystko idzie dołożyć. Pozostaje tylko kwestia kasy i opłacalności tego. Zawsze wiąże się to z dołożeniem modułu, dociągnieciem okablowania oraz kodowaniem. Im więcej sam zrobisz tym mniej będzie cię to kosztować:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sterowanie głosowe to może jakby ją spolszczyć(w co wątpię) to dałoby radę, bo mając wersję niemiecką żeby się dogadać z Panią Helgą :lol: nawet z instrukcją obsługi w ręku trzeba mieć co najmniej doktorat z germanistyki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sterowanie głosowe to może jakby ją spolszczyć(w co wątpię) to dałoby radę, bo mając wersję niemiecką żeby się dogadać z Panią Helgą :lol: nawet z instrukcją obsługi w ręku trzeba mieć co najmniej doktorat z germanistyki :D

 

Ale po angielsku coś tam bym wydukał :-)

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.