Skocz do zawartości

E91 330D - WBAVU91030KT03143 / Wrocław UWAGA!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam z ciekawości byłem zobaczyć co jest oferowane we Wrocławiu za około 30 tysięcy złotych, a to BMW wyskakuje już któryś raz ale z inną cena.

Oto kilka wad na start:

 

1. Głęboka rysa na prawym boku powyżej klamki od środka drzwi pasażera przód do pasażera tył. ( Wlasciciel twierdzi, że po polerce zejdzie i to zrobi ale od 4 miesięcy jakaś nie ma czasu i poprawił to kredka co by nie było widać)

2. Wylany lewy amortyzator

3. Zaparowane oby dwie lampy z przodu

4. Metaliczne cykanie podczas pracy silnika

5. Wnętrze komory silnika posiada naloty rdzy jak np. całość klimatyzacji ( wygląda jak po powodzi )

6.Książka serwisowa jest ale ostatnia data z wizyty w autoryzowanym aso nie pokrywa się.

 

Wlasciciel twierdzi, że samochodem nie jeździ przebieg że zdjęcia to 226 realny 228 zrobił się sam. Ogólem nie polecam jeśli ktoś chce się przejechać, bo nie warto nawet nie ma mowy o negocjacjach na jakąkolwiek naprawe.

 

Link do ogłoszenia; https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-330d-dpf-touring-xenon-skora-m-pakiet-ID6yM1Jh.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cena jak za niezłe 320d z 2005r. :roll: powiedziałbym, że mało tych wad w tej kwocie i 330d z 2007r.

 

VIN: WBAVU91030KT03143

Type code: VU91

Model: 330D OL (EUR)

E-F-R series: E91

Series: 3

Type: TOUR

Steering: LL

Doors: 5

Engine: M57/T2

Displacement: 3.00

Power: 170 (231 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 475 - BLACK SAPPHIRE METALLI

Upholstery code: LCSW - LEDER DAKOTA/SCH

Prod.date: 2007-03-09

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S2CY BMW light alloy wheel, spider spoke 158

S4AD Interior trim strips, brushed aluminium

S4AE Armrest front, retractable

P7RS Package Comfort

S8SP Control unit COP

S313 Fold-in outside mirror

S320 Deleted, model lettering

S321 Exterior parts in vehicle colour

S354 Green windscreen, green shade band

S386 Roof railing

S402 Panorama glass roof

S418 Luggage compartment package

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S481 Sports seat

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S507 Park Distance Control (PDC), rear

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S544 Cruise control with brake function

S548 Kilometre speedo

S563 Light package

S663 Radio BMW Professional

S710 M leather steering wheel

S775 Headlining anthracite

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólem nie polecam jeśli ktoś chce się przejechać, bo nie warto nawet nie ma mowy o negocjacjach na jakąkolwiek naprawe.

 

Dzięki, myślałem żeby się przejechać zobaczyć ale trochę mnie to zniechęciło. Z tym cykaniem to zapewne kwestia napędu rozrządu - mimo łańcuchu i tak trzeba będzie takie cudo po zakupie wymienić dla własnego spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Za te pieiądze to wzorowe 330d, tylko ten nalot pod maską mnie niepokoi :mrgreen: Powinien zejść do 25tys i zrobić nowy rozrząd wtedy bedzie idealna oferta na POlski rynek! Tanio od startu i nic samemu nie wkładać bo tak trzeba :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne nalot może się pojawiać nie mam tutaj nic do tego, jednak odstrasza to strasznie, a ogółem cała komora wygląda dość słabo. Najgorszym chyba faktem jest to, że samochód jest w Polsce z dobre 4-5miesiecy nie zarejestrowane i nie ubezpieczone, a porusza się pod drodze ( ciągle rośnie przebieg jeszcze w tamtym roku miał na blacie 220+ teraz ma 228+ ) . Rozumiem też, że szukanie ideału za 30k to kpina i byłem w stanie go zabrać z zamysłem naprawienia bolączek jednak negocjacje szybko się urwały, a właściciel udaje, że nie słyszy cykania, a przykładowy wylany amorek jest okej, bo "nie tłucze się" :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mimo niezbyt pozytywnych opinii kupiłem tą sztukę i mam już 2 tygodnie - zarejestrowana, opłacona, po przeglądzie i co najważniejsze "odtrolowana" :D bo trochę była zasyfiona. Co wyszło po tych 2 tygodniach:

 

- wymiana amortyzatorów (to już było pewne przed zakupem),

- wymiana termostatu (po 10km silnik ma temp 67'C)

 

Z pomiarów miernikiem wyszedł jedynie przedni błotnik - myślę że na 11 letnią 330d to nawet za mało :D Jak będzie chwila to założę osobny temat i wstawię kilka zdjęć. Na chwilę obecną jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.