Skocz do zawartości

BMW X5 E70 BLUETOOTH


Konrad.S

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytanie odnośnie Bluetooth w moim samochodzie, gdy wchodzę w opcje telefonu to wyskakuje mi komunikat "Mobile phone not installed. For BMW Service please call:0" i nie mogę się połączyć, i właśnie pytanie co mam zrobić? Czy w aucie nie ma Bluetooth czy po prostu coś padło ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth


1. Zapłon na pozycję 1

2. Wciskasz przycisk od parowania i trzymasz jakieś 2 sek (przycisk u mnie w podłokietniku)

3. Trzymając dalej przycisk zapłon na 2 (włącza się radio)

4. Po 2 sek puszczasz przycisk (radio przechodzi w stan parowania telefonu trzy diody się świecą)

5. W telefonie wyszukujesz urządzenie BMW coś tam

6. Łączysz się i podajesz kod (mój był w dokumentacji ale z tego co wiem jest też zapisany na module BT w bagażniku)

7. Później wyłączasz zapłon i przy następnym uruchomieniu telefon powinien się sam sparować z autem. Jeśli będzie się pytał czy połączyć w opcjach ustawiasz że ma się łączyć bez pytania.

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth


1. Zapłon na pozycję 1

2. Wciskasz przycisk od parowania i trzymasz jakieś 2 sek (przycisk u mnie w podłokietniku)

3. Trzymając dalej przycisk zapłon na 2 (włącza się radio)

4. Po 2 sek puszczasz przycisk (radio przechodzi w stan parowania telefonu trzy diody się świecą)

5. W telefonie wyszukujesz urządzenie BMW coś tam

6. Łączysz się i podajesz kod (mój był w dokumentacji ale z tego co wiem jest też zapisany na module BT w bagażniku)

7. Później wyłączasz zapłon i przy następnym uruchomieniu telefon powinien się sam sparować z autem. Jeśli będzie się pytał czy połączyć w opcjach ustawiasz że ma się łączyć bez pytania.

 

Radzio może mojego Ipha sparujesz :) :) bo nikuta nie idzie, ktoś mi powiedział że moduł może być walnięty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 lata później...
Podaj chociaz VIN, bo bez tego nikt Ci nie powie z jakim wyposazeniem auto z fabryki wyjechalo

Witam ja też nie mogę połączyć telefonu x5 i nie wiem czy może nie mam bluetooth a jeśli nie mam to co mogę zrobić by móc rozmawiać przez bluetooth VIN to 5XUFE43538L006829

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.