Skocz do zawartości

[e92] wymiana kierownicy


Natek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma navi w aucie a jest kiera z multifunkcją to po prawo masz wł/wył obiegu zamkniętego oraz zmiana źródła dźwięku radio/aux/usb/cd, guziki od multifunkcji można bez problemu przerzucić ze starej kierownicy jeśli blenda taka sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Dobra dzięki, navi w aucie mam co prawda busness ale w planach wymiana, ale zastanawia mnie po prostu czy jak zamontuje "nową" kierownice z innymi symbolami na kierownicy będą one odpowiadały tym poprzednim, w taki sposób to działa?

Tak będą. To tylko przyciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W E90 są w gruncie rzeczy trzy kierownice - standardowa (którą masz), sportowa (którą chcesz kupić) i m-pakietowa. Kierownica standardowa ma inną poduszkę niż sportowa i m-pakietowa (które mają taką samą poduszkę). Niestety czeka cię więc wymiana poduszki. Jakbyś się na to decydował to bierz kierownicę m-pakietową a nie sportową. Sportowa jest twarda i się trochę ślizga w rękach. M-Pakietowa jest grubsza, z pianką pod spodem i z perforacją, jest naprawdę duża różnica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Niestety ale jestem zmuszony wymienić swoją kierownicę w mojej E91 gdyż niechcąco przejechałem po niej ostatnio śrubokrętem powodując rozdarcie skóry... i wygląda to nie za ciekawie a nie jestem zwolennikiem obszywania czy malowania.. poprostu wolę jak coś jest w oryginale..... Ale mniejsza z tym

 

Moja aktualna kierownica jest zwykła z multifunkcją (Przed lift - 2007r.). Znalazłem drugą w bardzo dobrym stanie (nawet lepszym jak moja) na allegro też zwykła z multifunkcją

 

Pytania to:

 

1. Czy wymiana to TYLKO kwestia przełożenia i wszystko będzie pasowało bez problemu ??? (u mnie wystarczy sama obręcz) bo poduszka i przełączniki są OK

2. Czy zwykła kierownica z multifunkcją tylko że z LCI też bedzie pasowała bez problemu ?? (Mocowania poduszki, kierownicy itp)

3. Czy można przełożyć przyciski z multifunkcji ??? gdyż moje (prawe) są troszkę inne niż w tej którą chcę kupić z allegro

4. Czy wszystkie kolory czarne są takie same czy różnią się czymś ???

 

Proszę o pomoc i porady

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam. nie zakładając nowego tematu. jak wygląda sprawa przełożenia kierownicy M pakiet-owej - na M pakiet-ową ale z łopatkami??

co trzeba jeszcze mieć żeby to działało??

pewnie kodowanie nieuniknione ale czy coś jeszcze potrzeba??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.