Skocz do zawartości

Nawigacja: duża i mała - różnice?


marekbbi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Chciałbym zapytać jakie są różnice pomiędzy dużą navi a małą nawi w F30 z lat 2012 - 2014? O co w nich chodzi? nie mogę znaleźć konkretnych informacji i różnic pomiędzy dużym a małym ekranem - może dlatego że nie wiem jak oba systemy się nazywają?

 

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mała - bisnes , podstawowa nawigacja

Durza - profesional rozszerzona navi z większymi możliwościami .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieksza - wiekszy wyswietlacz o lepszej rozdzielczosci. nie wiem jak w tamtych latach ale teraz dodatkowo jest 20gb pamieci wbudowanej oraz najlepsza zaleta to dotykowy iDrive - mozemy na nim pisac. super opcja, ja do swojej zamowilem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A jakież to większe ma możliwości?

Na YouTobe jest sporo filmików z bisnes i profesional .

Między 2012 a 2015 mogą być trzy rodzaje jednostek CIC , CIC NBT , CIC NBT EVO .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możecie mi powiedzieć czy navi profi, z pakietem connected drive plus z czerwca 2017 ma możliwość surfowania po internecie? widziałem takie zdjęcia w internecie ale za cholerę nie wiem jak to uruchomic... mam tylko wyszukiwarke by google miejsc na mapie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala tylko na postoju, dosyc wolno, a obsluga pokretlem idrive jest dosyc mozolna. To raczej zbedny bajer

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ale ja mam navi business, niestety jej wybór był wynikiem niedopatrzenia podczas konfigurowania, podobnie jak zwykłe światła led zamiast adaptacyjnych, a stety bo w tej business mam neta, live trafic etc, więc wydaje mi się że nie zawsze navi prof występuje bez tych opcji.

Nie mam też większego dysku twardego, większego pokrętła dotykowego i większego dzielonego ekranu, nad zmianą tego ostatniego się zastanawiam bo akurat dzielony ekran to fajna sprawa, natomiast hd i pokrętło nie są dla mnie pożądanymi opcjami, pokrętło może zmienię razem z ekranem(jeśli będzie taka potrzeba), ale większy hd mnie nie boli.

p44ahXld_o.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.