Skocz do zawartości

E46 Cabrio WBABW11050PK76352 Korekta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Kolejny raz zwracam sie z prosba do Was w celu wypowiedzenia sie na temat auta z ogloszenia.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-cabrio-stan-idealny-niski-przebieg-bogate-wyposazenie-ID6zlThg.html

 

Sprawdzalem w AUTODNA ten samochod i przebieg niby sie zgadza, ale przeraza mnie historia wypadkowa poniewaz niby wyskoczylo 8 szkod, z czego przez 1,5 roku 5 szkod i przebieg sie nie zmieil i teraz nie mam pewnosci czy wolgole mozna wierzyc w te dane z tego AUTO DNA.

 

Stad moja ogromna prosba do kogos z Wroclawia zeby podjechal obejzec to auto a napewno odwdziecze sie za fatyge. Nie mam daleko do Wroclawia ale mam juz dosc jechania i ogladania klamotow.

 

Pozdrawiam i dziekuje Wam za pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Sprawdzałem swoje auto w DNA bzdury na resorach 2 szkody na ponad 20 tyś euro przebiegi itp nic sie nie zgadzało,z ciekawości zabrałem auto do aso bmw żadnej szkody, przebiegi wykonane usługi były w sprzeczności do raportu z DNA, więc radzę brać poprawkę na nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie dodzwonic do AUTODNA i zapytalem na jakiej podstawie weryfikuja te szkody, to uslyszalem tylko ze z kilku zrodel.

Nie pasuja mi te szkody, tzn wpis o nich poniewaz auto nie zrobilo ani 1 km a bylo az 5 szkod na kwoty takie ze juz dawno ktos kupilby 4 takie auta.

Maja to sprawdzic i sie ze mna skontaktowac.

Tylko czy ta cena za polifta nie jest tez podejzana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer identyfikacyjny pojazdu WBABW11050PK76352

gatunek BW11

model 320ci - EUR

Kod rozwojowy E46 (CFL)

podwozie CONVERTIBLE

zwrotnica LL

drzwi 2

silnik M54

przemieszczenie 2.20

moc 125

Układ napędowy HECK

transmisja MECH

kolor Silvergrey Metallic - A08

tapicerka Skóra standardowa czarna - N6SW

Zakład produkcyjny REGENSBURG

Data produkcji 2003-05-09

 

 

Standardowe wyposażenie

210 Dynamiczna kontrola stabilności (dsc) Dynamiczny personel. Kontrola (dsc)

255 Sportowa kierownica skórzana kierownica sportowa skórzana kierownica

399 Obsługa Softtop, w pełni automatyczna Obsługa okapu W pełni zautomatyzowana

458 Regulacja fotela, elektryczny. F driver / pass Elektryczna regulacja siedzenia kierowcy / beif.

520 foglights światła przeciwmgielne

548 Prędkościomierz z odczytem licznika km prędkościomierz

550 Komputer pokładowy komputer pokładowy

832 Akumulator w bagażniku Bateria w bagażniku

851 Wersja językowa angielska Wersja językowa niemiecka

Opcje

167 Norma emisji spalin Eu4 Norma emisji Eu4

226 Ustawienia zawieszenia sportowego Sportowy tuning zawieszenia

249 Wielofunkcyjny dla kierownicy Wielofunkcyjne dla kierownicy

388 Soft Top Black Hood Black

428 Trójkąt ostrzegawczy trójkąt ostrzegawczy

473 Podłokietnik, przód Podłokietnik z przodu

481 Fotele sportowe F Kierowca / pasażer z przodu Fotele sportowe Dla kierowcy / pasażera

494 Ogrzewanie siedzenia F Kierowca / pasażer z przodu Ogrzewanie siedzenia Dla kierowcy / pasażera

502 System spryskiwaczy reflektorów spryskiwacze reflektorów

522 Światło ksenonowe Xenon light

534 Automatyczna klimatyzacja klimat

630 Telefon samochodowy z bezprzewodowym odbiornikiem Telefon samochodowy z bezprzewodowym słuchaczem

650 Odtwarzacz CD CD napęd

661 Radio Bmw Biznes Radio Bmw Biznes

785 Białe światła kierunkowskazów Białe migające światła

788 M Lt / aly Wheels M obręcze ze stopów lekkich

801 Wersja niemiecka wersja Niemcy

863 Europe / dealer Directory Serwis Kontakt ulotki Europa

879 Dokumentacja niemiecka / pokładowa Literatura niemiecka / na pokładzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Stad moja ogromna prosba do kogos z Wroclawia zeby podjechal obejzec to auto a napewno odwdziecze sie za fatyge.

Jakbyś chciał to mogę sprawdzić to e46, do Wrocławia mam 60km, pisz na pw.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki uprzejmosci kolegi udalo mi sie dojsc do ASO i w 2010 juz byl cofniety licznik z 192190km na 110133 plus szkoda na drzwiach i blorniku.

Smiem twierdzic jednak ze te DNA to Uja warte.

 maniek21112

dzieki za checi ale juz mnie to auto nie interesuje, kto wie co jeszcze za tym stoi.

 

Chyba czas pomyslec o e46 z USA i szukac Clean Title.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Kolega zrezygnował to opiszę trochę stan auta, może najpierw plusy, których wbrew pozorom nie brakuje :8)

+ przebiegi i vin-y we wszystkich modułach zgadzają się, nie widziałem historii, ale ten wpis, o którym kolega pisał to niby pomyłka, tak oczywiście mówiła osoba, z którą odbywałem jazdę próbną, bo podobno sprawdzał historię.

+ było trochę błędów, ale 99% związanych z brakiem prądu, po skasowaniu i przejażdżce wraca tylko czujnik auc, więc totalna pierdoła.

+ silnik pracuje tak jak powinien, nie faluje, brak lewego powietrza, vanosy pracują prawidłowo, moc taka jak być powinna, nie ma się do czego przyczepić.

+ układ chłodzenia sprawny, rozgrzewa się prawidłowo i utrzymuje temperaturę tak jak powinien.

+ we wnętrzu cała elektronika działa, z dachem nie ma problemów, który jest w ładnym stanie, oświetlenie auta sprawne.

+ układ zawieszenia w porządku, układ kierowniczy bez luzów, układ hamulcowy też ok, świeżutkie tarcze i klocki na obu osiach, ręczny bardzo dobrze trzyma.

+ felgi w ładnym stanie.

+ pas przedni i komora silnika nie ruszane.

+ brak problemów przy sprawdzaniu auta, co niestety zdarza się, często ktoś marudzi, że takie stare auto, po co tak dokładnie sprawdzać itp.

+ mocowanie dyferencjału na miejscu, sam dyfer suchy, był tylko jakiś bardzo stary nalot, luzów ponadnormatywnych brak.

+ brak rdzy (delikatnie coś zaczyna się dziać od wewnątrz na pp błotniku, nic z zewnątrz nie widać).

Teraz trochę minusów, bo oczywiście też są :wink:

- najważniejsza kwestia, czyli przeszłość wypadkowa oczywiście jest i to z tyłu, było najechanie na tył, ze wskazaniem na prawą stronę, tylne podłużnice poprawiane na długości ok 5cm od tyłu, te miejsca pryśnięte w połysk i oczywiście jest tam szpachla, zostały wyprostowane a nie spawane, dostałą wnęka akumulatora, była prostowana. Pod prawą lampą ok 850μm, klapa ok 250-280μm, "listwa" między klapą a zderzakiem od ok 250 do 1000μm, oba tylne błotniki prostowane po "złamaniu" w osi kół, prawy w tym miejscu do 1800μm, lewy ponad 2000μm i to sumie do przetłoczenia, wyżej jest już mniej, pozostała część błotników 250-350μm, były też jakieś poprawki na 450-500μm, ale nie dużo. W oryginale słupki i ich wnęki, komora silnika, pp drzwi, pp błotnik, ramka nad przednią szybą oraz 2/3 maski (środek i prawa część). Reszta na poziomie 250-300μm.

- delikatny stuk przy wbiciu 1 biegu, przy zmianie z 1 na 2 oraz 2 na 3, przyczyną prawdopodobnie łącznik elastyczny wału, widać już na nim pęknięcia i powoli rozrywa się.

- nie trzyma tylny uszczelniacz skrzyni biegów.

- poci się uszczelka pokrywy zaworów oraz prawdopodobnie uszczelka podstawy filtra oleju, możliwe, że uszczelka miski olejowej (było zapocenie z prawej strony a wyżej sucho, bo lewa strona mokra od góry), ale to byłoby widać po umyciu silnika, bo możliwe, że jeszcze o-ring rurki bagnetu puszcza. Dla jasności to nie powódź, bo nie lało się z niego, tylko było mokro. Użytkownicy tych silników znają temat.

- nie trzyma o-ring korka zbiornika płynu wspomagania.

- "latająca" pompa powietrza wtórnego.

- opony w średnim stanie, tył jako tako a przód bardzo słaby, przód chyba continental a tył dunlop, rok mało istotny, bo i tak do zmiany :wink:

Chyba wszystko na ten temat, jak coś sobie przypomnę to dopiszę.

 

Podsumowując jeżeli komuś nie przeszkadza uszkodzenie oraz sposób naprawy tyłu to jakby nie patrzeć niezłe auto, szczególnie biorąc pod uwagę cenę, która pasuje bardziej do przedlifta lub polifta z r4 :P czy warty zakupu? To już musi każdy sobie odpowiedzieć, ja jestem neutralny, nie polecam i nie odradzam, plusów sporo jak na niedrogie e46 a główny jeden minus decyduje o tym czy ktoś go kupi czy nie.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Adam_Lodz sprawdzanie bmw to dla mnie przyjemność :wink:

werner18 byłby to wtedy 8 cud świata :lol: niestety coś za coś, jak ktoś jest zwykłym użytkownikiem auta a nie fanatykiem bmw to myślę, że będzie mógł spać w nocy mając takie auto :mrgreen: trzeba też podkreślić, że ta szkoda miała miejsce w 2013 lub 2014 roku, więc mimo sporej ilości szpachli nic strasznego tam się nie dzieje, nie pęka, nie wyłazi ruda, na lewym błotniku jest tylko pionowa rysa na 3-5 cm (już nie pamiętam dokładnie), ale pod lakierem, czyli zabrakło jeszcze jednej warstwy szpachli, nie rzuca się to szczególnie w oko ale jest.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pewnie, że możliwe, ale nie wyglądało to świeżo, z tym, że było już dość ciemno :lol:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.