Skocz do zawartości

F31 Black is Bad


c00kies

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no to są repliki 3D Design u mnie. Ale fakt oryginały tyle kosztują :) Japonia się ceni.

W przyszłym tygodnii chromy idą w Gloss Black już jestem umówiony.


Jescze mam pytanko czy tylne światła LCI to Plug and Play czy coś trzeba kodować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no to są repliki 3D Design u mnie. Ale fakt oryginały tyle kosztują :) Japonia się ceni.

W przyszłym tygodnii chromy idą w Gloss Black już jestem umówiony.


Jescze mam pytanko czy tylne światła LCI to Plug and Play czy coś trzeba kodować ?

 

Lampy trzeba kodować , trzeba tez zakupic przejsciówki do podłączenia bez rzeźby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przypadkiem wpadłem i patrzę na 1 stronie, ojejku, ale biednie wyglądająca seria...


Teraz po ostatnich fotkach, to widzę niezły kot.


Co do samej idei, żeby wszystko robić na czarno uważaj, bo auto w pewnym momencie traci charakter, bo przestaje być widać szczegóły jeśli słońce nie świeci mocno. Dlatego ja przy takich projektach lubię, jak są jakieś detale typu inny kolor rantów na felgach np. A z ciekawych pomysłów na czarny błyszczący lakier, to są wzorki w czarnym macie, jakbyś szukał pomysłów :D Tak się mi nasunęło, nic nie narzucam, czekam na kolejne foty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spoko będzie dobrze auto nie będzie full black.


Poniżej update:

Przednie reflektory zostały zregenerowane i delikatnie przyciemnione folia jak dla mnie wyszło bardzo dobrze.

Halogeny zostały wymienione na nowe bo były tak obtłuczone że aż szkoda patrzeć i również zostały przyciemnione.



http://i68.tinypic.com/29z4ksg.jpg


http://i66.tinypic.com/1znbc0o.jpg


http://i64.tinypic.com/1hwkkz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Świetny wyszedł bandyta. Jakość świecenia nie zmieniła się?

No i sprawa przeglądów i policji...

Sam mam tylne lampy, odblaski przyciemnione i też zastanawiam się nad przodem, jak u Ciebie.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko widać na jakości światła nic nie straciłem na przeglądach zobaczymy :) w przyszłym roku.

Sama folia to jest to folia ochronna z opcją przyciemnienia, nie jest to typowa folia do przyciemniania lamp bo taka powoduje że biały robi się taki żółtawy pod folią i wygląda to strasznie słabo. U mnie jest wersja jaśniejsza folii jest jeszcze ciemniejsza co robi jeszcze większe wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • Zasłużeni forumowicze
Zmiany na plus, bo te lampy odmładzają auto. Kierownica oprócz wyglądu, jest dużo bardziej wygodna :cool2:
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.