Skocz do zawartości

BMW E92 320d Katowice WBAKK31010P359970 zdjęcia z kolizj


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zainteresowałem się tym BMW

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-320d-coupe-m-pakiet-ID6z2dzF.html

 

Co już dałem radę się dowiedzieć:

Najdroższe rzeczy które lubią paść są nieruszone: turbo, wtryski, dwumasa, sprzęgło, rozrząd - nie psuło się to nie było wymieniane, niby rozrząd był sprawdzany. Auto jest od pracownika BMW, i na początku napisał mi "silnik ten pracuje na łańcuchu rozrządu, który raczej jest bezobsługowy" ale na moje odpowiedzi, że w N47 łancuchy padają na potęgę napisał "Wiedząc o tych przypadkach jeszcze przed zakupem pojazdu (samochód był sprowadzony z Niemiec przez poprzedniego, I wlasciciela w Polsce), olej wymienialiśmy cyklicznie co 10 tys. km. Przy każdej wizycie osłuchiwaliśmy napęd stetoskopem"

czyli jednak problem znany.

 

Auto miało średniego dzwonka, "naprawa wykonana była w serwisie Bawaria Motors Katowice, zgodnie z procedurą BMW. Faktura za naprawę oczywiście do wglądu. O ile dobrze pamiętam to jedyne części jakie kupiliśmy używane to reflektory i airbag kierowcy (musiał zostać wymieniony). Pozostałe części zostały zamówione nowe, w serwisie BMW."

tutaj fotki z tej przygody:

 

WP_20150624_013.jpg

WP_20150624_014.jpg

WP_20150624_017.jpg

WP_20150624_019.jpg

 

 

 

E92 fajnie wyposażone, ale jednak przy tym przebiegu już rozrząd zrobić trzebaby musowo, ta stłuczka też już całkiem konkretna... Plus jest taki że serwisowane w BMW do tej pory.

 

Zrzut_ekranu_2017_10_30_o_12_06_11.png

 

Link do całego raportu

https://www.easypaste.org/file/download/XDZcvsiFpjzmeIhU83O5?lang=pl

 

Co myślicie?

Edytowane przez azi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.