Skocz do zawartości

rozłączanie audio przez BT podczas jazdy


Aleksander21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Przeszukałem całe to forum w odpowiedzi na mój problem, dzwoniłem do serwisu i po zastosowaniu ich rad dalej nic… Mianowicie: od paru dni, jadąc samochodem i słuchając muzyki przez bluetooth, co jakiś czas automatycznie połączenie z moim telefonem jest urywane, muzyka się zatrzymuje i po upłynięciu paru sekund na nowo samochód jest połączony z telefonem. Opcja Phone działa bez problemów, nie rozłącza się, dzieje się tak tylko przy słuchaniu muzyki. Radą serwisu było zaaktualizowanie systemu co dzisiaj zrobiłem, jednak nic to nie dało. Wcześniej czyli przez około miesiąc ( auto kupiłem 1,5 miesiąca temu) wszystko działało bez żadnych problemów. Proszę o pomoc i z góry dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spoko :) zauważyłem ze zaczyna mnie rozłączać nie od razu po odpaleniu silnika, a po dobrych paru minutach jazdy. Telefonicznie ASO Kraków powiedziało mi ze jest możliwe ze telefon jednocześnie chce pobierać informacje te o korkach komunikatach drogowych, wypadek itd. TP tak ? Możliwe ze to to ?? Spróbowałem rozłączyć w funkcjach BT "przesyłanie danych" jeśli to nic nie da pozostaje mi jedynie diagnostyka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

ja mam coś podobnego. To znaczy może mi działać muza po BT z godzinę i dłużej i nagle się rozłącza na czas minuta albo coś takiego. Na początku nie wiedząc o co chodzi próbowałem restartu połączenia BT itd. Potem zauważyłem , że potrafi się połączyć ponownie.

Dodatkowo zauważyłem, że jak tylko zrywało odtwarzanie muzy to pojawiała się na ekranie CIC ikona łączności internetowej (ten globik) obok ikony BT. Jak ikona "globika" znikała to BT zaczyna działać.

Kiedyś tego nie miałem, ale korzystałem z USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
U mnie dokładnie ten sam problem co opisany przez Aleksandra. Włączenie i wyłączenie TP nic nie daje. Najpierw zaczęło przerywać połączenie BT, a dzisiaj gubił tez połączenie przez USB. Pokazuje się ikonka globusa „przesyl danych” i zrywa połączenie z telefonem. Nie wiem czy ma to znaczenie (IPhone 7). Przez pół roku było wszystko Ok. Proszę o sugestie. Jechać do elektryka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spoko :) zauważyłem ze zaczyna mnie rozłączać nie od razu po odpaleniu silnika, a po dobrych paru minutach jazdy. Telefonicznie ASO Kraków powiedziało mi ze jest możliwe ze telefon jednocześnie chce pobierać informacje te o korkach komunikatach drogowych, wypadek itd. TP tak ? Możliwe ze to to ?? Spróbowałem rozłączyć w funkcjach BT "przesyłanie danych" jeśli to nic nie da pozostaje mi jedynie diagnostyka...

 

Pomogło wyłączenie "przesyłu danych". Ciekawe swoją drogą przesyłu jakich danych to dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Mam teraz ten sam problem. Było ok, teraz dziwne rzeczy się dzieją, jakby gubil zasięg... Czasami coś zapiszczy i całkiem rozłącza. Serio mam dość tego samochodu. Jescze nie miałem tak problematycznego auta. W każdym razie. Wie ktoś co może być przyczyną? Gdzie w ogóle znajduje się ten módl w f10 w sedanie? W kombi jest z tyłu. W sedanie nie ma. Wie ktoś gdzie to znajdę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.